LIVE: BARAŻ: Ruch Chorzów – Motor Lublin 29.05.2022

Witamy na relacji live z meczu finałowego baraży o awans do pierwszej ligi, w którym Ruch Chorzów podejmie na swoim obiekcie Motor Lublin. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Pierwszy gwizdek sędziego równo o godzinie 17:00. Posiadasz jakieś ciekawe materiały (zdjęcia, filmiki) z tego spotkania? Wyślij nam je na FB albo na maila stadionowioprawcy@gmail.com, na pewno je wykorzystamy! Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

BARAŻ: Ruch Chorzów – Motor Lublin 29.05.2022

zdjęcia:

Relacja Wisły Kraków:

Wisły w Chorzowie łącznie ponad 250 osób z jedną flagą(DFH). Ponad 80 osób składu rozbrojone z zabawek przez milicję za Krakowem. Do zobaczenia w 1 lidze! Wisła&Ruch!

Relacja Motoru Lublin:

W Chorzowie byliśmy obecni w liczbie 620, w tym: 166 Śląsk Wrocław, 17 Górnik Łęczna i 11 Ferencvaros – dziękujemy za konkretne wsparcie! MOTOR ON TOUR!

18:50 – Koniec meczu. Dziękujemy za śledzenie relacji. W najbliższym czasie na stronie pojawi się kilka fotogalerii.

18:43 – 4:0! Ruch Chorzów w pierwszej lidze!

18:40 – Gospodarze urządzili racowisko.

18:30 – Kibice Ruchu zdjęli koszulki i ponownie rozwinęli sektorówkę.

18:28 – 3:0. Losy spotkania wydają się być przesądzone.

17:47 – Koniec pierwszej połowy. Bliżej awansu na zaplecze ekstraklasy jest ekipa z Górnego Śląska.

17:30 – Na sektorze rodzinnym zaprezentowano kartoniadę.

17:28 – 2:0 dla Ruchu!

17:07 – Ruch wychodzi na prowadzenie!

17:05 – Nieproszeni Goście w Chorzowie.

17:00 – Niebiescy prezentują kartoniadę i odpalają pirotechnikę.

16:55 – „NA TRYBUNACH ZROBILIŚMY WSZYSTKO, KOLEJ NA WAS – AWANS JEST BLISKO!” – tak brzmi transparent kibiców Ruchu.

16:40 – Gospodarze przygotowują się do prezentacji oprawy.

16:25 – Motorowcy powoli zapełniają sektor gości.

16:10 – Sektor kibiców Ruchu na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

15:45:

RUCH CHORZÓW:

Ultras Niebiescy:

Dzień, który wpisze się w bogatą historię naszego klubu – to od nas zależy, jak go spędzimy i zapamiętamy!

Niebiescy! Nie będziemy pisać, jaki to jest ważny mecz itd., bo każdy ma tego świadomość. Musimy dać z siebie po prostu wszystko. Wiecie, jakie jest zainteresowanie tym meczem, ile ludzi odbiło się od kasy klubowej bez biletu. Każdy, kto posiada bilet na mecz, jest szczęśliwcem, ale też osobą wyróżnioną i zobligowaną do zachowań, które MUSI ROBIĆ KAŻDY KIBIC RUCHU – szal, niebieska koszulka czy bluza oraz głośny śpiew na ustach. Pamiętajcie, że na Wasze miejsce jest 10 innych osób, które by zdzierało gardło od samego początku do samego końca i zrobiło wszystko, aby znaleźć się na stadionie. Bądźmy fair wobec obecnych na sektorach, ale też tych, którzy tego zaszczytu dostąpić nie mogą i lećmy z dopingiem jeszcze bardziej niż na pierwszym meczu barażowym. STAĆ NAS NA TO! Przyjdźcie wcześniej na stadion. Na 30 minut przed meczem mamy już być ze wszystkim przygotowani. Już od rozgrzewki jesteśmy z piłkarzami jako jeden kolektyw. Dosyć już tych pięknych słów… Widzimy się na trybUNACH i lecimy z tematem.

AVE RUCH!

Niebiescy.pl:

Zakończyła się sprzedaż biletów na finał baraży! Mecz z Motorem zobaczy przy Cichej komplet 9300 widzów!

Wszystkim fanom, którzy są szczęśliwymi posiadaczami biletu na mecz z Motorem, radzimy, by w niedzielę nie docierali pod stadion na ostatnią chwilę. Na obiekcie funkcjonuje kilkanaście bramek wejściowych o stałej, OGRANICZONEJ przepustowości. Zjawienie się kilkutysięcznej grupy osób na kilkadziesiąt czy nawet kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem spowoduje, że nie wszyscy kibice zdążą wejść na stadion przed rozpoczęciem meczu.

Nie ryzykuj! Przyjdź wcześniej i wspieraj swoją drużynę już od pierwszej minuty!

GRAMY O AWANS!

MOTOR LUBLIN:

Motor Lublin:

Jesteśmy zbudowani tym, że nasi Kibice wykorzystali całą dostępną pulę biletów na sektor gości na niedzielny finał w Chorzowie! Wsparcie płynące z wielu stron dodaje całej drużynie niesamowitej energii. Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć i do zobaczenia na stadionie. Spodziewajcie się walki o każdy centymetr boiska, pełnego zaangażowania od pierwszego do ostatniego gwizdka i ogromnego „serducha” włożonego w grę.