Limanovia Limanowa – Tarnovia Tarnów 29.04.2018 2 maja 2018

Kibice Tarnovii wybrali się na wyjazd do Limanowa w 120 osób, tego dnia wspierani byli przez 10 kiboli Cracovii. Podczas spotkania została zaprezentowana oprawa, na płocie zawisł transparent „Miejsce dla nas bez różnicy, rodowici fanatycy”, nie mogło zabraknąć również pirotechniki. Dla kibiców z Tarnowa był to jeden z nielicznych wyjazdów, podczas których mogli pojawić się na normalnym sektorze gości a kibice gospodarzy wystawiają młyn. Więcej w oficjalnej relacji zainteresowanych.

 

Rodowici Tarnowianie:

Tego dnia przyszło nam zmierzyć się z vice liderem tabeli – Limanovią. Mecz ten był o tyle ciekawy, że jako jedni z nielicznych w naszej lidze mają sektor gości i wystawiają młyn. W sektorze gości meldujemy się w 120 osób w tym 10 z Cracovii (dzięki!). Wszyscy którzy mieli się zjawić a z jakiś powodów nie dali rady, niech żałują!

Przygotowaliśmy na to spotkanie oprawę na którą składała się sektorówka i transparent „Miejsce dla nas bez różnicy, rodowici fanatycy”. Przy ich prezentacji wykorzystaliśmy również kilkadziesiąt rac, ogni wrocławskich, świec dymnych itd. Dało to na prawdę kozacki efekt. Przez cały mecz świetna atmosfera i zajebisty doping w asyście bębna.

Piłkarze niestety przegrywają 1:0 po golu straconym w 89 minucie. Oby więcej takich meczów, ale czy tak będzie wszystko zależy od nas! TARNOVIA TO MY!!!