Lech Poznań – Zagłębie Lubin 25.10.2019 28 października 2019

12 417 kibiców pojawiło się w piątkowy wieczór na stadionie przy Bułgarskiej, aby na żywo zobaczyć piłkarskie zmagania Lecha Poznań z drużyną Zagłębia Lubin. Podczas meczu miejscowi Ultrasi zaprezentowali ciekawą oprawę, tego dnia pojawiło się również bardzo dużo pirotechniki i kilka okolicznościowych transparentów.
Na sektorze gości zasiadło 212 wyjazdowiczów, Zagłębie tego dnia mogło liczyć na wsparcie 15 kibiców Zawiszy Bydgoszcz.  Sektor gości przyozdabiały cztery flagi.
Lech Poznań Ultras:

Teraz na chłodno. Po wielu przeszkodach sektorówka ujrzała światło dzienne. Nie wszystko wyszło tak jak zakładaliśmy, ale w ostatecznym rozrachunku piątkowy mecz na duży plus.

Dzięki, że przyszliście i daliście z siebie wszystko, ale… No właśnie są małe „ale”. Kolejny raz walka o dobrą frekwencje w Kotle do samego końca, a co za tym idzie, kupowanie biletów na ostatnią chwile co uniemożliwia nam rozplanowanie pewnych spraw. Zbiórka na oprawy po takim meczu powinna być przynajmniej dobra, a tymczasem jest na poziomie amatorskiej Petowianki Petów.

Obecnie czeka nas 2 tygodniowa przerwa od Bułgarskiej. Mamy nadzieję, że najbliższe dwa mecze wyjazdowe nie będą rzepą w wykonaniu naszych piłkarzy i wrócimy w pozytywnych i licznych nastrojach na mecz z Koroną. Miłość, Wiara, Walka

 

Relacja Zagłębia Lubin:

Na wczorajszej wyprawie w Poznaniu zameldowało się dokładnie 212 kibiców, w tej liczbie 15 kibiców Zawiszy Bydgoszcz którym dziękujemy za wsparcie!! Dobry doping prowadziliśmy przez cały mecz, mieliśmy ze sobą flagi: „Na wyprawie” oraz wyjazdówki OCB, FC Bolesławiec i Fanatyczni Chojnowianie. W drugie połowie wisiał też transparent „Tomek Chojnów wracaj do zdrowia!” 3 punkty wróciły do Lubina, a my tymczasem mobilizujemy się na kolejny wyjazd, tym razem specjalem do Kielc! Wielkie Zagłębie!

 

zobacz również zdjęcia: