Lech Poznań – Wisła Płock 26.07.2019 28 lipca 2019

Za nami inauguracja Ekstraklasy w Poznaniu, na meczu miejscowego Lecha z drużyną Wisły Płock pojawiło się 16 616 kibiców. Na wyjście piłkarzy gospodarze zaprezentowali oprawę, która składała się z dwóch transparentów, które wspólnie tworzyły hasło „Mistrzostwa, puchary to tylko dodatki, My chcemy… Miłości, Wiary i Walki”. Do całości odpalono niebieskie oraz białe świece dymne, po czym błyskać zaczęły stroboskopy.

 

Po oprawie miejsce transparentów zajęły standardowe flagi, tego dnia piłkarze Lecha Poznań mogli liczyć na wsparcie w postaci konkretnego dopingu. Oberwało się również byłemu Legioniście – Jakubowi Rzeźniczakowi, który niejednokrotnie był „pozdrawiany” przez gospodarzy.

 

W formie grafiki na telebimach powrócił na Bułgarską zegar ze starego stadionu, którego na pewno pamiętają starsi sympatycy Kolejorza.

 

Swarzędzcy Kibole:
Długo oczekiwany początek sezonu na Bułgarskiej nie obył się bez małej mobilizacji na naszym Fyrtlu. Na samej zbiórce mocną zaznaczyliśmy swoją obecność, przed odjazdem na Bułgarską, demonstrując nasze umiejętności wokalną-pirotechniczne. Przez całą podróż towarzyszył nam głośny śpiew czym budziliśmy duże zainteresowanie wracających do domu z pracy Poznaniaków. Na stadionie wreszcie konkret doping do którego też dostosowali się piłkarze, pokonując Wisłę Płock aż 4-0. 

 

FC Wągrowiec:

Na pierwszym meczu u siebie stawiliśmy się w około 60-70 osób z naszego regionu. Oby więcej takich zajebistych meczów, razem odbudujmy potęgę Kolejorza! SIŁĄ LECHA SĄ FAN CLUBY! 

 

Oborniccy Fanatycy Kolejorza przed meczem z Wisłą Płock:

 

Grunwald w drodze na mecz:

 

Landy z Północy w drodze na mecz:

 

Wisła Płock:

 

zobacz również zdjęcia z meczu: