Lech Poznań – Wisła Kraków 05.10.2019 6 października 2019

Sobotnie spotkanie Lecha Poznań z Wisłą Kraków obejrzało z perspektywy trybun stadionu przy Bułgarskiej 15 089 kibiców Lecha Poznań. Tego dnia sektor gości niestety był pusty, wszystko przez decyzję Wojewody Zbigniewa Hoffmanna, więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. 

 

Pomimo braku przyjezdnych, ten mecz był szczególnie ważny dla Wildeckich Fanatyków Lecha Poznań, którzy podczas spotkania zaprezentowali oprawę, do której pojawiło się sporo pirotechniki. Więcej dowiemy się w ich obszernej relacji, którą wrzucamy poniżej.

 

Wildeccy Fanatycy:
PSYCHICZNI ULTRAS!

Przygotowania do tego arcyważnego meczu, rozpoczeliśmy już w lipcu, chcieliśmy przygotować coś konkretnego, w końcu „nasz” mecz był hitem rundy na Bułgarskiej. Od poczatku wyzwań i kłopotów mieliśmy sporo, „co?, gdzie?, jak?” Tylko dwie osoby w naszej grupie miały pojęcie jak coś takiego przygotować od podstaw! Wielkie wyzwanie stawało przed nami ale Wildeccy sie nie poddają!, prosta decyzja, nie ma się co zastanawiać, robimy sektorowke! Szalony pomysł, ale chuj jedziemy z tematem! Rozpoczeliśmy od zebrania funduszy, vlepki, kubki dzielnicowe z motywem naszego grafa a potem zakupy i żmudna praca, i tak dzień po dniu, do póznych godzin, nawet z nocką, gdzie sie tylko dało, malowalismy i pogoda nas czasami nie rozpieszczala, to na jakis magazyn za Poznaniem z przeciekającym dachem.. emocji i nerwów bylo sporo, w końcu czas naglił i każdy chciał mieć to za sobą. Az nadszedł ten dzień, tydzień przed meczem dopieliśmy wszystko na ostatni guzik i machajki, trans oraz sektórowka były gotowe! Wielka radość bo dokonalismy czegoś co na poczatek wydawało nam sie niemożliwe, ale trzeba rzucać sobie wielkie wyzwania by czuć sie jak wczoraj i dzisiaj i jeszcze długo długo jeszcze! Olbrzymia satysfakcja!

Sama oprawa to oczywiście Hannibal Lecter nasz patron w końcu jak Wilda Psychiczni to lepszego kandydata nie mogliśmy znaleźć, który trzyma tabliczke z napisem „Szczególnie niebezpieczni WILDA” oraz transparent „TU LECHA KAŻDY MA WE KRWI” oraz dymne i wuchte rac! Zadbaliśmy by każda osoba miała odpowiedni kombinezon, pasujacy do oprawy, wszyscy tego dnia byliśmy Hopkinsami!

Na meczu oprócz naszej dzielnicowej flagi wywieszamy dwa transparenty dla naszych kolegów za murami! W tym szczególnym dla sekcji dniu, przesyłamy dla Was pozdrowienia! Jesteśmy z Wami i zawsze pamiętamy! Z tego miejsca chcieliśmy również podziękować osobom które nas wspierały i pomagały. Dzięki!

 

zobacz również zdjęcia: