Lech Poznań – Lechia Gdańsk 23.02.2020 23 lutego 2020

Nikt nie spodziewał się, że dzisiejszy mecz w Poznaniu przyniesie nam tyle emocji. Zaczęło się od pokazu pirotechnicznego ze strony gospodarzy, na sektorze gości pojawiła się również liczna delegacja kibiców Lechii Gdańsk. W przerwie meczowej w Kotle pojawiła się oprawa, która pierwotnie miała być zaprezentowana przez przyjezdnych. Na tą chwilę okoliczności jej zdobycia nie są znane (nieoficjalnie to oprawa miała nie zostać wpuszczona na sektor i została w depozycie), z sektora gości niosło się natomiast głośne „KURWY I ŚMIECIE Z POLICJĄ WSPÓŁPRACUJECIE”.

 

Lechia odpaliła pirotechnikę, która chwilę później drogą powietrzną wylądowała na sektorach gospodarzy. Wyłamana została również jedna z bramek, jednak przez szybką reakcję Smutnych Panów nie doszło do niczego więcej. Sam mecz został na chwilę przerwany, gdy tylko pojawi się więcej informacji news będzie zaktualizowany.

Relacja Gryfa Słupsk:

Do Poznania wybiera się wspierać Lechię 50 fanatyków Gryfa Słupsk, po drodze łapiemy się z fanatykami z Chojnic i już razem w lekko ponad 100 osób ruszamy w dalszą drogę. Podróżujemy 2 autokarami. Podróż mija spokojnie pomimo zachowania milicji po meczu pod stadionem i stania przed bramą przez ostatnich kibiców prawie przez 5 godz! ACAB!

 

zobacz również zdjęcia: