Krajna Sępólno Krajeńskie – Zawisza Bydgoszcz 02.06.2018 2 czerwca 2018

Cała Polska niech usłyszy, dzisiaj awans dla Zawiszy – skandowali kibice przed meczem Zawiszy Bydgoszcz w Sępólnie. Niebiesko-czarni wygrali mecz z Krajną 4:0 i awansowali do klasy okręgowej. To drugi awans z rzędu bydgoskiego klubu. Fetę kibiców i piłkarzy Zawiszy na boisku przerywa policja!

Po końcowym gwizdku sędziego na murawę wbiegli kibice Zawiszy, aby świętować awans bydgoskiej drużyny. W atmosferze radości, wzajemnych uścisków z piłkarzami i odpalonych rac do akcji wkroczyli smutni panowie. Na miejscu zatrzymali piłkarza Zawiszy Bydgoszcz, który trzymał racę, wywołało to oburzenie wśród kibiców i innych piłkarzy klubu.

Po swojej bezmyślnej interwencji policjanci się wycofali, a piłkarze z kibicami dalej świętowali awans. Wszystkie osoby opuszczające obiekt były legitymowane. Oficjalną relację dodamy, gdy tylko się pojawi.

 

Relacja Kibica Zawiszy:
Trener Zawiszy po wywalczonym dzisiaj awansie został brutalnie napadnięty na stacji benzynowej. Napastnicy nosili napis Policja. Po 15 minutowym przetrzymaniu usłyszał zarzut odpalenia racy. Sam nie przypomina sobie takiego incydentu. Zapewne kar za race spodziewać mogą się również piłkarze, którzy race odpalali. Taki prezent od władzy. Pragnę ministrowi Brudzińskiemu, za pośrednictwem bydgoskich posłów PiS-u, pogratulować dobrej akcji i doboru środków – jednego z piłkarzy wytargał z boiska oddział z pałkami i tarczami.

Piłkarz ujęty przez policję

Zamiast spokojnego świętowania awansu, w kierunku piłkarzy Zawiszy ruszyli policjanci z pałkami i tarczami. Nie spodobało się im odpalenie rac.

Opublikowany przez ZawiszaTV 2 czerwca 2018

 

 

Kilka zdjęć z meczu, reszta jutro:

źródło: stadionowioprawcy.net, pomorska.pl
zdjęcia: Daniel Jancy