Kotwica Kołobrzeg – KKS Kalisz 03.06.2018 4 czerwca 2018

Kibice gości przyjechali do Kołobrzegu w 45 osób. Przed meczem udali się na zbiórkę Kotwicy skąd razem ruszyli na stadion. Nie zabrakło wspólnego dopingu oraz pomeczowej gościny. Kibice KKS-u Kalisz poinformowali, że od wczoraj łączy ich układ z kibicami Kotwicy Kołobrzeg.

 

Relacja Kibiców KKS-u Kalisz:

Na ostatni wyjazd sezonu udajemy się do Kołobrzegu. Dla części z nas zaczął się on już dzień wcześniej. Możliwość powdychania jodu, plażowania, a przy tym wieczór kawalerski jednego chłopaka od nas były idealnym dla tego pretekstem:) Reszta zbiera się w ustronnym miejscu i rusza do Kołobrzegu. Ostateczna nasza liczba w dniu meczu to 45 osób. Udajemy się pod kołobrzeski ratusz, gdzie swoją zbiórkę zaplanowali fani Kotwicy. Stamtąd przy głośnych śpiewach wspólnie maszerujemy na stadion, na którym stawiamy się na kilkadziesiąt minut przed meczem.


Na płocie wieszamy dwie flagi (KKS KALISZ „Panorama” oraz mała wyjazdowa AK). Praktycznie cała pierwsza połowa to wspólny doping z Kotwicą, który w drugiej połowie uległ znacznemu pogorszeniu z naszej strony – sporej części wyjazdowiczom udzieliła się iście piknikowa atmosfera. Piłkarze przełamują złą passę porażek na wyjazdach i pewnie wygrywają dwubramkową przewagą.


Po meczu wszyscy udajemy się pod kołobrzeskie molo gdzie trwa kilkugodzinna integracja. Dzięki wielki dla Kotwicy za konkretną gościnę !!! Droga w obie strony bez wahadła. Od tego dnia Kotwicę Kołobrzeg i KKS Kalisz łączy układ.

źródło: Kakaesiacy