Korona Kielce – Górnik Zabrze 08.02.2020 10 lutego 2020

7109 kibiców postanowiło spędzić sobotnie popołudnie na kieleckiej Suzuki Arena, gdzie miejscowa Korona podejmowała drużynę Górnika Zabrze. Gospodarze wypełnili górną część swojego sektora, który tego dnia był przyozdobiony sporą ilością flag. Doping Koroniarzy stał na wysokim poziomie, w 71. minucie miejsce flag zajął transparent o treści „RYBA TAM DOM TWÓJ, GDZIE SERCE TWOJE”, w tej samej chwili swój piąty powrót do Korony zaliczył znany wszystkim kieleckim fanatykom Jacek Kiełb. Do całości zaprezentowano również flagi na kijach.

 

 

Tego dnia Koroniarze mogli liczyć na 20-osobowe wsparcie kibiców z Jędrzejowa, na sektorze pojawiła się wraz z nimi narodowa flaga „Naprzód Jędrzejów”.

 

Dzięki uprzejmości gospodarzy, na sektorze gości i sektorach przyległych pojawiło się około 1500 wyjazdowiczów, tego dnia Górnik mógł liczyć na solidne, 120-osobowe wsparcie GieKSy, 91-osobowe Wisłoki Dębica, oraz 37 reprezentantów ROW-u Rybnik. Górnik z dobrym dopingiem i dobrze oflagowanymi sektorami, w drugiej połowie zaprezentowali oprawę. W miejscu flag pojawił się transparent „NADEJDZIE WIOSNA I LEPSZE CZASY”, do którego pojawiła się spora ilość machajek w barwach klubowych, całość prezentacji uzupełniła odpalona pirotechnika.

 

zobacz również zdjęcia: