JKS Jarosław – Stal Rzeszów 05.05.2018 6 maja 2018

Tego dnia w Jarosławiu pojawiło się wiele ekip z całej Polski, w godzinach wieczornych doszło również do wymiany zdań na rzeszowskim rynku (informowaliśmy o tym TUTAJ). W młynie gospodarzy pojawiło się około 600 fanatyków, w tym 70 osób z Unii, 150 z Resovii, oraz 80 ze Stali Sanok. Na sektorze gości zasiadło 400 kibiców Stali Rzeszów, wspieranych przez 60 osób z  Karpat Krosno, 30 reprezentantów Młodej Elany, 4-osobową delegację KKS-u Kalisz, oraz 71 kibiców Pogoni Leżajsk. Poniżej oficjalne relacje obecnych ekip.

 

Relacja JKS-u Jarosław:

Mecz rundy przy Bandurskiego , duża mobilizacja na osiedlach oraz fc daje bardzo dobry efekt. Wystawiamy około 600 osobowy młyn. Z nami tego dnia: Unia 70 , Resovia 150, Stal 80. Wszystkim dziękujemy za solidne wsparcie !. Na meczu debiutuje nowa flaga ” Stara Gwardia ” oraz Sektorówka . Sam mecz to festiwal bluzgów z przyjezdnymi z gorszej strony Rzeszowa. Co ważne, piłkarze wygrywają i wciąż mamy duże szanse na utrzymanie. Po meczu integrujemy sie z naszymi przyjaciółmi przy grillu i napojach wyskokowych obchodząc jednocześnie urodziny naszego Brata. Tylko JKS !!!

 

Relacja Resovii:

Podczas zbiórki mecz derbowy rozgrywają juniorzy z 2004 rocznika. Kilkukrotnie wspieramy ich dopingiem co przekłada się na ich zwycięstwo 5:3 – gratulujemy!

Do Jarosławia udajemy się 2 autokarami i furami w sile 150 osób z dwoma flagami. Dziękujemy Świrlandii za pomeczową gościne! Wracając z meczu dowiadujemy się, że na rynku pojawiła się delegacja Stali, Elany i Kalisza (ok. 70 osób). Na szybko zbieramy się w ok. 50 osób i od razu ruszamy w kierunku przeciwnika, gdzie na płycie rynku dochodzi do starcia na gołe ręce po czym Stalowcy i reszta łapią za sprzęt. Pod naporem latających krzeseł, kufli itp. jesteśmy zmuszeni do cofniecia się i rozbicia po czym palimy wroty. Nasza porażka. Szkoda tylko, że koalicja mimo przewagi liczebnej używa akcesoriów… PS: Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie!

 

Relacja Unii Nowa Sarzyna:
Do naszych braci z Jarosławia, pomimo emigracji wielu osób z ekipy wybieramy się w sile 72 osób autobusem i dwoma autami z 20 metrową flagą. Po meczu udajemy się na urodzinowego grilla – dziękujemy za gościnę oraz życzymy 1951 lat w zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Na trasie 0 atrakcji pomimo napinki z wielu stron. ŚWIRLANDIA&TATARLAND

 

Relacja Stali Sanok:

W dniu wczorajszym wspieramy Braci z Jarosławia w 80 osób. Jarosław wygrywa z gorszą stroną Rzeszowa 2:1, a my udajemy się całą koalicją na gościnę. WIELKIE DZIĘKI! Po udanym opijaniu zwycięstwa wracamy do Sanoka.

Co do śmiesznej relacji ladacznicy z hetmańskiej, nie wiemy co ładujecie podczas pisania tych bredni, ale dajcie sobie spokój bo skończycie jak farmer. W czasie zajść na Rzeszowskim Rynku jesteśmy w trasie do Sanoka. KAŻDY TO POWIE RESOVIA RZĄDZI W RZESZOWIE !!!

 

 

Relacja Stali Rzeszów:

Nas w Jarosławiu 400 osób, wykorzystaliśmy wszystkie bilety, pozostała cześć grupy mimo braku biletów wchodzi i w komplecie jesteśmy w sektorze gości. Z nami delegacje naszych przyjaciół KARPATY KROSNO 60 osób, ELANA TORUŃ 30, gościnnie KKS KALISZ 4 osoby i 71 kibiców z POGONI LEŻAJSK – WSZYSTKIM WIELKIE DZIĘKI ZA PRZYBYCIE !!! Na meczu festiwal piosenki wulgarnej. Wkłady do koszulek przegrywają z ostatnią drużyną w tabeli i kończą naszą nadzieje na awans.

 

Pogoń Leżajsk:

 

Karpaty Krosno:

 

Elana Toruń:

 

zobacz również zdjęcia: