Igloopol Dębica – Sokół Nisko 01.06.2019 4 czerwca 2019

Podczas meczu gospodarze zaprezentowali dwie oprawy, które zostały zaprezentowane przez najmłodszych kibiców Igloopolu. Tego dnia odbył się również Biało-Niebieski Dzień Dziecka, przez który przewinęło się kilkaset osób.

 

Ultras Morsy:

Mecz z Sokołem Nisko przyszło nam rozegrać na własnym stadionie w sobotę 1 czerwca. W związku z tym decydujemy się przy okazji tego spotkania zorganizować wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową IGLOOPOL Biało-Niebieski Dzień Dziecka.

Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji – darmowe dmuchane zjeżdżalnie i zamek,animatorki zabaw,popcorn,wata cukrowa,grill,wystawa zabytkowych samochodów i loteria z atrakcyjnymi nagrodami. Piknik można uznać za naprawdę udany. Cieszy duża ilość rodzin z dzieciakami. W trakcie całego wydarzenia przez stadion przewinęło się kilkaset osób.


Na samym spotkaniu nasz młyn liczy do 70 osób w najlepszych momentach. Przez większość meczu prowadzimy głośny doping który niesie piłkarzy do bardzo ważnego zwycięstwa w drodze po utrzymanie. Prezentujemy również dwie oprawy. W pierwszej połowie to sektorówka i dopełniający ją trans zaprezentowana w asyście świec dymnych przez naszych najmłodszych kibiców. Natomiast w drugiej robimy flagowisko i odpalamy świece oraz stroboskopy.


Na koniec chcemy podziękować Burmistrzowi Miasta Dębicy za przekazanie głównej nagrody (rower) w loterii biletowej a także innych gadżetów, Staroście Powiatu Dębickiego za przekazane gadżety,firmie Autopremio,kwiaciarni Ismena,panu Dariuszowi Dragule a szczególne podziękowania kierujemy do prezesa Spółdzielni IGLOOPOL pana Marka Grabowskiego bez którego zaangażowania i pomocy ten festyn nie miałby szans się odbyć.