Hutnik Huta Czechy – Podlasie Sokołów Podlaski 18.05.2019

Pomimo tego, że serial dzisiaj dobiegł końca to gra o tron siedleckiej okręgówki trwa w najlepsze. Gospodarze na meczu wystawili 40-osobowy młyn, na wyjście piłkarzy zaprezentowali oprawę z motywem przewodnim Gry o Tron, do którego pojawiła się również pirotechnika. Prowadzili również głośny doping przez 90 minut meczu, więcej w relacji samych zainteresowanych.

Relacja gospodarzy:

Na mecz z bezpośrednim rywalem w walce o tron siedleckiej okręgówki wystawiamy 40-osobowy młyn. Z nami tego dnia Amur (3), Mazovia (15), Sęp Żelechów (7) oraz Legijny Garwolin (5). Na wyjście zawodników na murawę prezentujemy oprawę w postaci rac i czarnych świec dymnych w asyście transparentu „Game of Thrones”.

[art5]

Cały mecz jedziemy z bardzo dobrym dopingiem wspieranym bębnem, często pozdrawiając braci po szalu oraz Legię. W drugiej połowie swój debiut w prezentacji opraw zalicza nasza młodzież. Zostaje wywieszony ociekający krwią trans z nazwą grupy „Young Blood ’19”, do którego w ruch idą machajki. Później rozciągamy jeszcze sektorówkę 19(HC)46.

[art5]

Zawodnicy w bardzo dobrym stylu ze stanu 0-1 wyciągają na 4-1 i razem możemy cieszyć się z bardzo ważnego zwycięstwa! Po meczu zbijamy piątki, wspólnie śpiewamy o tym jaki cel przyświeca nam w tym sezonie i rozchodzimy się na integracje. Podziękowania za wspierających nas tego dnia przyjaciół!

[art5]
Na meczu gościmy także zajaranego polską sceną kibicowską fotoreportera z Niemiec, który zbierał w Hucie materiał do swojego zina „Faszination PL”. Powodzenia S. !