Hutnik Huta Czechy – Naprzód Skórzec 05.10.2019 7 października 2019

Kibice Hutnika Huta Czechy to kolejna mniejsza ekipa, która mimo przeciwności losu dość często prezentuje ciekawe oprawy. Tak też było na ostatnim domowym spotkaniu z Naprzodem Skórzec, gdzie do transparentu „Hutnik Terror” miejscowi Ultrasi zadymili pobliską okolicę.

 

Relacja gospodarzy:

Na mecz przeciwko jednemu z głównych rywali do awansu zbieramy się w jakieś 20 osób w tym 3 Amur i 2 Mazovia. Na wejście piłkarzy prezentujemy oprawę składającą się z malowanego transparentu Hutnik Terror, do tego mamy 9 transparentów na dwa kije z czaszkami. Wszystko dopełniamy kilkunastoma czarnymi świecami dymnymi. Jak w każdej naszej oprawie należy doszukać się drugiego dna – tym razem nawet dwutorowo. Oprawa miała na celu podsumować to co dzieje się w głowach działaczy wszystkich klubów, które odwiedzamy – pełne gacie i zwiększone środki bezpieczeństwa. Sterroryzowane trybuny, wsie i miasteczka. Drugim kontekstem był terror jaki obecnie sieją nasi zawodnicy na boiskach siedleckiej okręgówki. 8 kolejnych wygranych meczów z rzędu plus zapowiedź dziewiątego, właśnie z drużyną ze Skórca. Stąd nad naszymi głowami taka liczba czaszek ogranych dotąd drużyn. Wiatr nie chce z nami za bardzo współpracować, ale efekt i tak oceniamy na przyzwoity.

Tradycji musiało stać się za dość i na sektor wjeżdża nam milicja. Słowne przepychanki trwają kilka minut po czym kończy się na jednym mandacie, na którego pokrycie szybko zbieramy środki między sobą. Co ciekawe wsparcia udziela nam także piknikowa część trybun, która w niepochlebnych słowach komentuje pracę niebieskich, ACAB! Po prezentacji wieszamy flagę HUTNIK HUTA CZECHY i transparent z okazji zbliżającej się rocznicy śmierci ŚP Przemka. Doping tego dnia na średnim poziomie, nie pomaga zimny wiatr i ogólnie jesienna aura.

Do końca meczu już bez większych historii. Piłkarze pewnie zdobywają 3 punkty. Oby tak do końca Panowie! Groźnej kontuzji pod koniec meczu doznał jeden z naszych najlepszych zawodników. Bimber życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – trzymaj się! Dzięki za wsparcie dla Amura i Mazy! HUTNIK TERROR- do zobaczenia! 

 

zobacz również zdjęcia:

źródło: hutnikhutaczechy.vgh.pl