HOKEJ: STS Sanok – Unia Oświęcim 21.11.2021

Dzisiaj na lodowisku w Sanoku, miejscowy STS podejmował drużynę Unii Oświęcim. Na meczu pojawili się sympatycy Unii, podczas spotkania na lodowisko wpadła pewna ekipa, w konsekwencji czego doszło do wymiany zdań. Niedługo więcej informacji.

Relacja Unii Oświęcim:

Po miesięcznej mobilizacji, przyszła pora na wojaż do Sanoka. Trasa minęła dość szybko i na miejscowym lodowisku meldujemy się 20 minut przed pierwszym gwizdkiem. Na sektorze gości zameldowało się 196 osób a każdy wyjazdowicz miał okolicznościowy szalik. Z nami tego dnia 16 Hejnał, 12 Górnik, 17 Ruch. Dziękujemy bracia za wsparcie! Na płocie wieszamy 4 flagi i cały mecz lecimy z dobrym dopingiem. W drugiej tercji machamy flagami na kijach a w trzeciej wieszamy transparent SZALE W GÓRĘ ZA NASZĄ UNIĘ, do którego wszyscy prezentują okolicznościowy gadżet.

Na lodowisku pajacują jakieś chamy, przez co wywiązuje się mała awantura a miejscowi fani dostają mocno po głowach. Pod halą podbija do nas pewna podkarpacka ekipa z propozycją wymiany zdań. Zgadzamy się i wspólnie ustalamy miejsce. Na miejscu nie zastaliśmy nikogo, więc poczekaliśmy jeszcze pół godziny aż ruszyliśmy w dalszą trasę. Z kronikarskiego obowiązku musimy napisać, że po słabym meczu naszych hokeistów, STS wygrywa 3-2.

Szacunek dla wszystkich, którzy pojawili się na wyjeździe! Pora na Puchar Polski w Bytomiu