Górnik Zabrze – Banik Ostrawa 17.07.2021 18 lipca 2021

W minioną sobotę w Zabrzu odbył się sparing pomiędzy miejscowym Górnikiem a drużyną Banika Ostrawa. Przed meczem uczczono minutą ciszy Stanisława „Leona” Sętkowskiego, po stronie gospodarzy, jak i na sektorze gości pojawił się również okolicznościowy transparent.

Tego dnia na sektorze gości wspólnie z Banikiem zasiadło 355 kibiców GKS-u Katowice, wszystko z racji obchodów 25-lecia zgody GieKSa&Banik. Z tej też okazji pojawiła się oprawa, na sektorze gości rozwieszono transparent o treści „Friendship is everything to us, just like football”, całość dopełniły machajki GKS i FCB, oraz pirotechnika. Łącznie na sektorze gości pojawiło się 500 osób SILESIAN FAMILY.

 

Górnik Zabrze:

 

GieKSa:
Wczoraj w Zabrzu spotkały się dwie nasze zgody. Z racji obchodów 25-lecia naszej zgody postanawiamy główna grupa zająć miejsca w sektorze gości. W pierwszej połowie jako GieKSa wieszamy transa dla Ś.P. Stanisława Sętkowskiego i wspólnie z kibicami Banika dołączamy do ciszy, która panowała na całym stadionie.

W drugiej połowie od samego początku prowadzimy wspólny doping, który zdominowały zgodowe śpiewy. Kulminacyjnym momentem był transparent z herbami naszych klubów o treści „Friendship is everything to us, just like football”. Prezentację dopełniły machajki w barwach GKS i FCB, oraz pirotechnika.

 

Nas na sektorze 355, a w sumie pojawiło 500 osób SILESIAN FAMILY. Mieliśmy ze sobą flagę Banditen, której nadgorliwa ochrona w porozumieniu z dyrektorem bezpieczeństwa nie wpuszczają nam na obiekt. Dzięki za wszystko i do następnego! 1964&1922!

 

zobacz również zdjęcia: