Górnik Wałbrzych – Włókniarz Kudowa-Zdrój 11.06.2022 14 czerwca 2022

Kibice Górnika Wałbrzych na pożegnanie z okręgówką wystawili 400-osobowy młyn, zaprezentowali również ciekawą oprawę z dużą ilością pirotechniki. Tego dnia gospodarze mogli liczyć na 45-osobwe wsparcie kibiców Dozametu Nowa Sól oraz delegacje przyjaciół z GKS-u Tychy, Zawiszy i Polonii.

 

Relacja Górnika Wałbrzych:

Na pożegnanie z okręgówką wystawiamy solidny młyn w liczbie około 400 osób. Doping przez cały mecz na pełnej korbie. W 30 minucie wjeżdża oprawa przygotowana z okazji awansu do IV ligi. Całość wyszła konkretnie!!! Tego dnia licznie wspiera nas ekipa Dozametu. Pojawiają się również delegacje GKSu Tychy, Zawiszy oraz Polonii (dzięki!). Po meczu wychodzimy na płytę boiska i wspólnie z piłkarzami otwieramy szampany, dziękując im za cały sezon. Po wszystkim udajemy się na wspólne świętowanie.

Dziękujemy każdemu, który w tym mistrzowskim sezonie wspierał ultrasów. Przed nami IV liga.. zbierajcie siły i do zobaczenia w młynie! JEDNA SIŁA-ULTRAS GÓRNIK!

 

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Wczoraj wybieramy się w 45 osób do Wałbrzycha, aby razem z Górnikiem świętować awans do IV ligi. Na meczu konkretna oprawa z dużą ilością piro! Dziękujemy za zajebistą atmosferę i gościnę! IV LIGA DLA GÓRNIKA! KSD&KSG!

 

zobacz również zdjęcia: