Górnik Wałbrzych – Włókniarz Kudowa-Zdrój 11.06.2022 14 czerwca 2022

Kibice Górnika Wałbrzych na pożegnanie z okręgówką wystawili 400-osobowy młyn, zaprezentowali również ciekawą oprawę z dużą ilością pirotechniki. Tego dnia gospodarze mogli liczyć na 45-osobwe wsparcie kibiców Dozametu Nowa Sól oraz delegacje przyjaciół z GKS-u Tychy, Zawiszy i Polonii.

 

Relacja Górnika Wałbrzych:

Na pożegnanie z okręgówką wystawiamy solidny młyn w liczbie około 400 osób. Doping przez cały mecz na pełnej korbie. W 30 minucie wjeżdża oprawa przygotowana z okazji awansu do IV ligi. Całość wyszła konkretnie!!! Tego dnia licznie wspiera nas ekipa Dozametu. Pojawiają się również delegacje GKSu Tychy, Zawiszy oraz Polonii(dzięki!). Po meczu wychodzimy na płytę boiska i wspólnie z piłkarzami otwieramy szampany, dziękując im za cały sezon. Po wszystkim udajemy się na wspólne świętowanie.

Dziękujemy każdemu, który w tym mistrzowskim sezonie wspierał ultrasów. Przed nami IV liga.. zbierajcie siły i do zobaczenia w młynie! JEDNA SIŁA-ULTRAS GÓRNIK!

 

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Wczoraj wybieramy się w 45 osób do Wałbrzycha, aby razem z Górnikiem świętować awans do IV ligi. Na meczu konkretna oprawa z dużą ilością piro! Dziękujemy za zajebistą atmosferę i gościnę! IV LIGA DLA GÓRNIKA! KSD&KSG!

 

zobacz również zdjęcia: