GLKS II Nadarzyn – GKP Targówek 30.09.2018 3 października 2018

Pomimo b-klasowych reali, do Nadarzyna wybrało się około 150 kibiców Targówka. Podczas spotkania Zielona Horda zaprezentowała aż dwie oprawy z użyciem sporej ilości pirotechniki. Więcej w obszernej relacji samych zainteresowanych.

 

Ultras Targówek „Zielona Horda”:
Co to był za wyjazd!

Na mecz w Nadarzynie mobilizujemy się już od dłuższego czasu, nakręciliśmy małą wewnętrzną rywalizację wśród naszych grup kibicowskich na najwięcej zapisanych osób. Rywalizację wygrał Patriotyczny Targówek, który zapisał 63 osoby! Na drugim miejscu uplasowała się nasza młodzież z wynikiem 55 osób, tym razem jako ZH musieliśmy zadowolić się trzecim miejscem na podium.

Nie to było jednak najważniejsze, mobilizacja i rywalizacja przyniosły założony efekt – do Nadarzyna ruszyliśmy dwoma autokarami (Piętrowym, 85 osobym i zwykłym – 65 osobowym) w około 140 osób. Przez spore zamieszanie z firmą przewozową ruszamy z godzinnym opóźnieniem, przez co docieramy na 15 minutę spotkania, w Nadarzynie dobija jeszcze kilku wyjazdowiczów podróżujących autami i łącznie jest nas około 150 osób. Wspierają nas ZL’11 w liczbie 7 osób i jeden kibic Nadnarwianki Pułtusk, poza tym warto odnotować że po raz kolejny w dobrej liczbie pokazali się też kibice GKP z Bródna.

Pod koniec 1 połowy prezentujemy flagowisko na tle transparentu z motywem z okazjonalnych szalików, całość oświetlona stroboskopami, po wszystkim pojawiły się świece dymne w zielonych i białych barwach. Zabawa na trybunie była tak dobra, że dopiero po kilku minutach zorientowaliśmy się, że trwa przerwa…

W drugiej połowie odpalamy ogromną ilość rac, jeszcze kilka świec dymnych oraz rzymskie ognie. Całość daje konkretny efekt! Doping tego dnia na prawdę niezły, przez cały mecz – choć bywały nieco słabsze momenty. Powrót do Warszawy z ogonem, pojawił się nawet śmigłowiec…

Jako grupa Ultras Targówek dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu. Najmłodszy miał niespełna półtora roku, nie wiemy ile miał najstarszy, ale widać było przekrój wszystkich pokoleń. Było godnie, a już za tydzień ruszymy na podbój Sulejówka!