GKS Jastrzębie – Stal Stalowa Wola 10.03.2018 12 marca 2018

Sobotni mecz pomiędzy drużyną z Jastrzębia i Stalą Stalowa Wola zgromadził na stadionie 2113 widzów. Tego dnia na sektorach gospodarzy zasiadła spora grupa kibiców Stalówki, która wspierana była 40-osobową delegacją Polonii Przemyśl, 16 osobową ekipę Karpat Krosno, 27 osób z Sokoła Nisko, oraz 30 kibiców Łady Biłgoraj z flagą. Po meczu ekipy udały się na wspólny turniej piłki halowej. Od tego dnia kibiców GKS-u łączy ze Stalówką oficjalny układ.

Relacja kibiców GKS-u Jastrzębie:

Po meczu piłkarskim rozegraliśmy drugi mecz – kibicowski. Tutaj to kibice Stalówki okazali się lepszymi piłkarzami od naszych! Od tego dnia łączy nas z kibicami Stalówki oficjalny układ. Podczas meczu przeprowadziliśmy zbiórkę na oprawę meczu z ŁKS. Zebraliśmy 926zł 30 gr! Dziękujemy każdemu kto dołożył się do naszej puchy. Osobne podziękowania dla zarządu klubu, za pomoc w organizacji tego specjalnego dla nas kibiców meczu.

Stal Stalowa Wola:

Za Nami pierwszy wyjazd rundy wiosennej. Na mecz z GKS 1962 Jastrzębie ruszamy autokarami i autami w ok. 260 osób.

Tego dnia wspomagają Nas fani: Polonii 40, Łady 30, Karpat 16 oraz chłopaki z Niska w 27 głów. Wszystkim dziękujemy za obecność.

Na stadionie siedzimy obok młyna gospodarzy i prowadzimy wspólny doping. Niestety piłkarze, mimo dobrej postawy na boisku przegrywają rywalizację z liderem 1:2.

Po ostatnim gwizdku dziękujemy drużynie za walkę i przenosimy się na halę sportową, gdzie został rozegrany kolejny mecz. Tym razem na parkiecie pojawiły się reprezentacje Kibiców Stalówki i Jastrzębia. To spotkanie wygrywamy 8:3. Podczas meczu nie ustawał konkretny doping z trybun.

Na koniec wspólna fota upamiętniająca ten szczególny dzień, w którym Nasze dobre kontakty z Kibolami Jastrzębia zamieniamy w oficjalny układ.

Wielkie podziękowania dla chłopaków z Jastrzębia za wszystko !!! Do szybkiego zobaczenia.
STALOWE JASTRZĘBIE !!!

 

źródło: GKS Jastrzębie, Stal Stalowa Wola

zdjęcia: Michał Czerwiec