el. ME U-21: Polska – Litwa 27.03.2018 29 marca 2018

Relacja Motorowców:

Po dużej imprezie, jaką były Mistrzostwa Europy U-21, kolejny raz młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21 odwiedziła lubelską Arenę. Również i tym razem zorganizowaliśmy doping, który przez 90 minut wspierał młodych kadrowiczów w drodze do zwycięstwa. Po wyjściu piłkarzy z głośników zabrzmiały hymny obydwu krajów, a reprezentantów naszej młodzieżówki do zwycięstwa motywował Mazurek Dąbrowskiego odśpiewany przez 7823 kibiców zgromadzonych na trybunach.

Doping podczas spotkania miewał lepsze i gorsze momenty, a głośno robiło się, kiedy do wspólnej zabawy włączał się cały stadion. Nie zabrakło również meksykańskiej fali, która poderwała lubelską publiczność. Liczba w młynie jak na wtorkowy termin spotkania wypadła całkiem nieźle, na Sektorze H zjawiło się ok. 600 osób. Najliczniejszą grupą byliśmy oczywiście my, jednak ciężko oszacować dokładną ilość fanatyków Motoru na tym spotkaniu.

W większych liczbach pojawiły się również ekipy: Hetmana Zamość, Orląt Radzyń Podlaski i Górnika Łęczna. Na płocie zawisło 8 flag, w tym dwie Motoru Lublin, 4 fany naszych Fan Clubów z Lubartowa, Ryk, Poniatowej i Rejowca oraz po jednej fladze Hetmana i Orląt. W końcówce meczu Polacy objęli prowadzenie i nie oddali go już do końca spotkania, wygrywając z reprezentacją Litwy 1:0. Po końcowym gwizdku dziękujemy piłkarzom za walkę i wspólnie z nimi świętujemy zwycięstwo.

 

relacja: motorlublin.com

zdjęcia: Robert Romaniuk