El. LKE: Pogoń Szczecin – NK Osijek 22.07.2021 23 lipca 2021

Za nami ciekawy mecz w Szczecinie, podczas którego miejscowa Pogoń podejmowała na własnym stadionie drużynę NK Osijek. Podczas spotkania grupa Ultras Pogoń Szczecin zaprezentowała sektorówkę, którą dopełnił transparent z hasłem „TU GDZIE PSY SZUKAJĄ KODÓW DO TEJ GRY”. Całość choreografii dopełniły flagi na kijach i spora ilość stroboskopów. Portowcy tego dnia mogli liczyć na solidne, 59-osobowe wsparcie Kotwicy Kołobrzeg, która w Szczecinie pojawiła się z nową flagą.

„Na nowych trybunach mogliśmy się wreszcie spotkać liczniej. Zrobiliśmy dopingiem taki OGIEŃ, że słychać nas ponoć było daleko od stadionu. Nie jedna osoba dzisiaj nuci Ale potencjał jest jeszcze większy i musimy to wykorzystać” – czytamy na profilu Stowarzyszenia kibiców Pogoni Szczecin.

 

 

 

Dodatkowo niepełnosprawni kibice Pogoni Szczecin po roku przerwy znów mieli okazję zasiąść na trybunach stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Dzięki wybudowanej już części stadionu, warunki mieli zdecydowanie lepsze niż w przeszłości.

 

Grupa FCh’92:

 

FC Wysoka Kamieńska: 

 

Relacja Kotwicy Kołobrzeg:

Wczoraj w 59 osób wspieramy Pogoń na meczu z NK Osijek. Podczas meczu debiut zalicza flaga KF.