Chrobry Głogów – Warta Poznań 05.10.2019 6 października 2019

Podczas meczu gospodarze wystawiają skromny młyn i prowadzą doping przez całe spotkanie. Miłą niespodziankę sprawili Warciarze, którzy w sektorze gości pojawili się w 34 osoby, prezentując przy tym kilka oldschoolowych opraw.

 

Chrobry Głogów:

 

Zielona Strefa:
Ultraska na Warcie ma się bardzo dobrze! W sektorze gości obecne 34 osoby! Wraz z pierwszym gwizdkiem leci w górę konfetti i głośne „Jesteśmy zawsze tam…”, które się niesie po całym stadionie.

Na pierwszy ogień w 10 minucie meczu idą w górę malowane transparenty na dwóch kijach każdy inny. W 35 minucie każdy wyjazdowicz, który zdecydował się zapisać na wyjazd, może z dumą podnieść okolicznościowy szalik ultras, na płocie widnieje transparent ULT(W)RAS, który był tego dnia motywem przewodnim naszego wyjazdu, dopełnieniem tego były 3 duże transparenty Zielonej Strefy.

Nasz smaczek zostawiamy na koniec, początek drugiej połowy i… „PIERWSZĄ MIŁOŚĆ TRZEBA POKOCHAĆ”, czyli prezentujemy oprawę nawiązującą do słynnego serialu „Dom z Papieru” do tego 15 transparentów malowanych z jasnym przekazem „TYLKO WARTA” i flagi w kratę po bokach w warciańskim stylu! Na wyjeździe ma debiut nowa flaga „WARCIARZE” uszyta na wzór znanej marki odzieżowej napapijri.

Koniec meczu, na tablicy widnieje wynik 0:0, zawodnikom dziękujemy za walkę, chwile śpiewamy wspólnie i można wracać z punktem do Poznania. Szacunek dla każdego, kto zdarł gardło na sektorze! Doping Podstawą – Ultras Zabawą!