Chojniczanka Chojnice – KKS Kalisz 12.11.2021

W ubiegły piątek kibice Chojniczanki na meczu z KKS-em Kalisz zaprezentowali patriotyczną oprawę. Prezentacja składała się z biało-czerwonej sektorówki, dwuczęściowego transparentu „Hasłem wszystkich zgoda będzie i Ojczyzna nasza” i pirotechniki w postaci świec dymnych i stroboskopów. Jako ciekawostkę dodajmy, że powyższy cytat pochodzi z pieśni Legionów Polskich we Włoszech autorstwa Józefa Wybickiego.

Do Chojnic wybrało się 63 kibiców KKS-u Kalisz, których tego dnia wspierali układowicze z Kotwicy Kołobrzeg w 35 osób, co łącznie daje liczbę 98 wyjazdowiczów. Przyjezdni mieli ze sobą pięć flag.

Relacja Chojniczanki Chojnice:

Podczas piątkowego meczu z KKS Kalisz zebrało się w młynie ok. 100 osób. Ruszyliśmy z dopingiem od pierwszego gwizdka sędziego. Nasza grupa ultrasów ozdobiła to spotkanie patriotyczną oprawą, podczas której odpaliliśmy świece dymne w biało czerwonych barwach oraz stroboskopy, które podkreślały widniejącą na sektorze „C” flagę narodową oraz biało czerwony transparent „HASŁEM WSZYSTKICH ZGODA BĘDZIE I OJCZYZNA NASZA”.

Dziękujemy za wsparcie delegacji Gryfa Słupsk, Lechii Gdańsk oraz Starogardu Gdańskiego.

Przypominamy również, że już w najbliższy weekend na własnym stadionie podejmujemy Wigry Suwałki. Do zobaczenia na sektorze!

Relacja KKS-u Kalisz:

W piątek przypadł nam wyjazd do Chojnic, ruszamy nabitym autobusem i po spokojnej drodze meldujemy się odpowiednio wcześniej pod stadionem, aby z pierwszym gwizdkiem w komplecie dopingować naszą drużynę. Na miejscu czeka na nas nasz układowicz z Kołobrzegu w sile 35 osób – za co ogromne DZIĘKI! Tak więc nas na sektorze 63+35. Na płocie wieszamy 5 flag: kadrówka, Kotwa Fans, Onion Gang, Śródmieście, Zachodnia Strona Miasta.

Piłkarze po pierwszej połowie przegrywają 2:0, w drugiej zaś pokazali, jaki w potencjał w nich drzemie i zdominowali rywala, lecz zabrakło skuteczności, w wyniku tego zdołali strzelić tylko jedną bramkę. Chcemy widzieć taką drużynę zawsze jak w drugiej połowie! Powrót również szybki i spokojny.

Jeszcze raz dzięki dla Kotwy za wsparcie.