Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów 03.06.2018 6 czerwca 2018

Około 150-osobowy młyn wspierał piłkarzy Chojniczanki podczas meczu z Bytovią Bytów. Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego w stronę murawy poleciało ponad 100 serpentyn. W drugiej połowie kibice Chojniczanki postanowili wesprzeć akcję  #BarwyTegoMiasta, na sektorze został wywieszony transparent o takiej samej treści, oraz została zaprezentowana sektorówka złożona z żółto-biało-czerwonych pasów materiału.

 

Fanatycy z Grodu Tura:

Ostatnia kolejka 1 ligi za nami. W niedzielne południe na sektorze C pojawiło się ok. 150 osób, dla których niestraszna była bardzo wysoka temperatura i prażące słońce. Doping rozpoczęliśmy wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego, kiedy w stronę murawy poleciało ponad 100 serpentyn.

W drugiej połowie postanowiliśmy wesprzeć akcję klubu #BarwyTegoMiasta i na sektorze został wywieszony transparent o takiej treści oraz nad sektorem wyeksponowała się żółto – biało – czerwona flaga złożona z pasów materiału. Podczas tego spotkania nie zabrakło również flag w barwach naszego klubu.

Po wygranym meczu z Bytovią nasi piłkarze zakończyli sezon na 3 miejscu w tabeli, co jest najlepszym wynikiem w 88-letniej historii naszego klubu! Dziękujemy piłkarzom i całemu sztabowi szkoleniowemu za zaangażowanie i emocje dostarczone podczas spotkań w tym sezonie! Do zobaczenia wkrótce! Regenerujcie siły.