Beskid Andrychów – Clepardia Kraków 28.08.2019

Pomimo środowego terminu i mało atrakcyjnego rywala, kibice Beskidu Andrychów zebrali się w młynie i zaprezentowali oprawę z użyciem pirotechniki.

Ultras Beskid Andrychów:

Na tym środowym meczu wystawiamy 60 osobowy młyn, w tym 8 BKS Bielsko i 2 Zagłębie Sosnowiec – dzięki za wsparcie! Dopingujemy praktycznie całe spotkanie i w pierwszej połowie prezentujemy oprawę – transparent z hasłem adekwatnym do sytuacji „Andrychów wspiera wicelidera” w towarzystwie machajek, a wszystko okraszamy racami i ogniami wrocławskimi, co daje miły dla oka efekt. Piłkarze wygrywają zdecydowanie kolejne spotkanie 4:1 i po meczu dziękujemy im za walkę, a oni nam za doping. Oby tak dalej.

[art5]

Andrychów Wspiera Wicelidera

🔥🔥🔥 BESKID – Clepardia Kraków 🔥🔥🔥

Teraz skupiamy się tylko i wyłącznie na najważniejszym od kilku lat spotkaniu u siebie, które uświetni obchody stulecia naszego ukochanego klubu. 7 Września do Andrychowa przyjeżdża zaprzyjaźnione Zagłębie Sosnowiec wraz z kibolami i tego dnia na K1 będzie się działo tyle, że o ja pierdole. Wszystkie stare baby przez 2 tygodnie będą gadać tylko o tym. Nie może Cię zabraknąć!

⚠️⚠️⚠️ Informacja o biletach ⚠️⚠️⚠️

W sobotę w godzinach 16:00 do 18:00 w kasie biletowej na stadionie odbędzie się druga częśc przedsprzedaży biletów na mecz z Zagłębiem. Koszt biletu to tylko 10 złotych. Informujemy, że bilety, których jest tylko 999, rozchodzą się w mgnieniu oka i jest pewne, że w dniu meczu zabraknie ich dla wszystkich chętnych.

Nie zwlekajcie zatem z zakupem i ustajcie się w kolejce w sobotę do kasy, aby uniknąć niemiłego rozczarowania 7 września!