Astra Krotoszyn – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 06.11.2021

81 kibiców Ostrovii obecnych było wczoraj na wyjeździe do Krotoszyna. Podczas drugiej połowy goście zaprezentowali oprawę symbolizującą zbliżającą się 103. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na prezentację składał się malowany transparent „NIEPODLEGLI” oraz biało-czerwone świece dymne. Tego dnia debiut zaliczyły nowe szaliki na wzór choreografii.

Relacja Ostrovii Ostrów:

W 81 osób obecni jesteśmy na wyjeździe w Krotoszynie. Podróżujemy autokarem i autami całą drogę ze zbędnym balastem. Na płocie wieszamy 2 flagi i od pierwszych minut lecimy z dopingiem na całkiem niezłym poziomie.

W drugiej połowie ultrasi prezentują skromną oprawę – transparent NIEPODLEGLI odnoszący się do zbliżającej się kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz do dumnej historii Kolejowego Klubu Sportowego Ostrovia, który od początku swojej działalności nigdy nie poddał się represjom okupantów.

Debiut zaliczają nowe szaliki na wzór oprawy, co dało miły dla oka efekt, niestety silny wiatr pokrzyżował tego dnia pirotechniczne plany.

Ku zaskoczeniu na boisku wygrana 6:2 co jest niezłym prognostykiem przed końcówką rundy jesiennej. Po meczu piłkarze podbijają pod klatkę i wspólnie z nimi wszystkimi (prawie ;)) świętujemy zwycięstwo z nadzieją na lepsze czasy!