Anwil Włocławek – Start Lublin 26.12.2021 28 grudnia 2021

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w ramach 16. kolejki EBL Anwil Włocławek podejmował przed własną publicznością zespół Startu Lublin. Kibice Anwilu urozmaicili niedzielne widowisko oprawą w świątecznym klimacie. Na prezentację składał się malowany transparent „LET IS SNOW” oraz flagi na kijach. Co ciekawe, w trakcie oprawy Mikołaj za pomocą świąteczno-cukierkowej laski zamienił słowo „SNOW” na „SHOW”.

 

Relacja Anwilu Włocławek:

Z rokiem 2021 chcieliśmy się pożegnać oprawą. Mecze świąteczne zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, liczyliśmy, że i tym razem będzie podobnie.

Padło zatem na motyw… świąteczny. Rzuciliśmy się na najtrudniejszy wzór z flag, jaki do tej pory układaliśmy – płatek śniegu. W momencie prezentowania oprawy wciąż sporo miejsc było wolnych, hala wypełniła się w jakiś 70-80%, więc idealnie nie było… ale w zestawieniu z transparentem mamy nadzieję, że każdy załapał, o co chodziło.

LET IS SNOW – takie hasło zaproponowaliśmy tym razem. Liczyliśmy, że na parkiecie „posypią” się rzuty naszych koszykarzy i wprowadzą nas w iście świąteczny nastrój, a my zasypiemy halę przygotowanym konfetti. To jednak nie wszystko, co zostało zaplanowane. W trakcie oprawy Mikołaj za pomocą świąteczno-cukierkowej laski zamienił słowo SNOW na SHOW. To był pierwszy zaprezentowany przez nas element w stylu oprawy na żywo.

Po tej prezentacji Mikołaj udał się na trybuny rozdać trochę kibicowskich kalendarzy, a wszyscy ci, którzy wspomogli kibicowską puchę na tym meczu, mogli jeszcze liczyć na vlepki.

Doping w pierwszej połowie nieco ospały, ale w drugiej już weszliśmy na właściwe obroty. Mecz wygrany, kolejna ciekawa oprawa za nami, humory dobre, wszystko tak jak miało być.

Przed nami rok 2022. Planujemy duże rzeczy. Bądźcie czujni, wspierajcie nas, nie dajcie się COVIDOWI i widzimy się na meczu ze Stalą !

 

video: