Radomiak Radom – Stomil Olsztyn 03.08.2019

Za nami ciekawe spotkanie w Radomiu, gdzie miejscowy Radomiak podejmował Stomil Olsztyn. Na trybunach przy Narutowicza zasiadło ponad 4000 widzów. Po stronie gospodarzy pojawiły się dwa transparenty – „Sercem oddany przez lata, chcemy powrotu naszego bRRata” oraz „Kaczy jesteśmy z Tobą”. Tego dnia na sektorze gości zasiadło 177 Stomilowców. Podczas spotkania przyjezdni zaprezentowali oprawę, na którą składał się transparent o treści: „Nie jako turystów poznano nas na trasie” oraz ognie wrocławskie. Nie odbyło się przez wzajemnej wymiany „uprzejmości”.

 

Radomiak Radom:

[art5]

 

Relacja Stomilowców:
W Radomiu zameldowała się banda 177 kiboli, którzy przyjechali wspierać Stomil w meczu z Radomiakiem. W trasę furami ruszyło 88 Stomilowców oraz nasze zgody i układowicz (60 Petrochemia Płock, 24 Polonia Bydgoszcz, 5 ŁKS Łomża). Na płocie wywieszamy 6 flag w tym po jednej Petry i Polonii. W drugiej połowie meczu zaprezentowana została skromna oprawa, transparent z hasłem „Nie jako turystów poznano nas na trasie” oraz 20 ogni wrocławskich. Podziękowania dla naszych zgód i układowicza za wsparcie na tym ważnym wyjeździe!

 

Fanatyczne Podgrodzie:
Fanatycy z Podgrodzia nie zwalniają tempa i zaliczają kolejną przygodę na wyjazdowym szlaku, na sektorze gości w Radomiu meldujemy się w 7 osób z osiedla. Niestety piłkarze przegrywają 2:1 z miejscowym Radomiakiem, ale ch*j z wynikami. Następny mecz to GKS Jastrzębie u siebie!
Tak więc WSZYSCY NA JASTRZĘBIE!

STOMIL ON TOUR!

 

Stomil Olsztyn FC Nidzica:
Kolejny weekend na kibicowskim szlaku za nami. W sobotni poranek na wyjazd do Radomia udała się liczna grupa Kiboli Stomilu. Na meczu meldujemy się w 8-osobowej grupie z FC Nidzica. Droga w obydwie strony minęła w miarę sprawnie. Podczas meczu nie zabrakło wymiany uprzejmości, na temat gry piłkarzy nie będziemy się wypowiadać.Szczególne wyrazy uznania należą się Olsztyńskim ULTRASOM za przygotowanie ciekawej oprawy z użyciem pirotechniki „NIE JAKO TURYSTÓW POZNANO NAS NA TRASIE „. Weekend kończymy na Niedzielnym meczu Wisła Płock-Lechia Gdańsk, na którym stawiamy się wraz z FC Działdowo. CIĄGLE W TRASIE CHODŹ NIE JESTEM TURYSTĄ!!! 

[art5]

 

Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock:
To był dla nas dość intensywny weekend. Kolejnym jego etapem, w sobotę 3 sierpnia, był wyjazd do Radomia na mecz Radomiak Radom – Stomil Olsztyn. Naszych zgodowiczów z Olsztyna wspieramy w 60 osób, a Stomilowcy prezentują oprawę – transparent o treści „Nie jako turystów poznano nas na trasie” oraz odpalają ognie wrocławskie. ZKS&OKS! 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments