Radomiak Radom – Raków Częstochowa 05.03.2016

Kibice Radomiaka w trakcie meczu zaprezentowali sektorówkę prezentująca rok założenia klubu oraz czaszkę, natomiast pod nią pojawił się transparent „Oko za oko, ząb za ząb, życie za Radomiaka”. Całość dopełniła odpalona pirotechnika.

Gospodarzy wspierała około 50-osobowa delegacja Legii Warszawa.

Goście w Radomiu zameldowali się w 215 głów. Na swoim sektorze zawiesili trans poświęconemu Hieronimowi Dekutowskiemu ps. „Zapora”.

Władze klubu z Radomia na swojej stronie internetowej opublikowały podziękowanie kibicom za sobotnie wsparcie swojego zespołu.

Zarząd Klubu w swoim imieniu jak i całego zespołu dziękuję wszystkim kibicom, którzy w sobotę zasiedli na trybunach i przez cały mecz wspierali drużynę dopingiem, który poniósł zielonych do zwycięstwa.

W sobotę na stadionie przy ul. Narutowicza 9 zasiadło ponad 3500 kibiców i był to najlepszy wynik jeśli chodzi o frekwencję w tym sezonie.

Kibice Radomiaka po raz kolejny pokazali, że są 12 zawodnikiem, a ich wsparcie poniosło zespół do pierwszego, ale na pewno nie ostatniego zwycięstwa tej wiosny.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny mecz. W sobotę 19 marca Radomiak podejmował będzie Gryf Wejherowo.

Nikogo nie może zabraknąć! Razem po zwycięstwo!

Relacja Kibiców Rakowa:

Po zimowej przerwie dało odczuć się już wyjazdowy głód. Dodając ciekawy teren, do tego bardzo dawno nie odwiedzany, jasnym było że zainteresowanie będzie spore. Zapisy potrwały rekordowo krótko i już na 3 tygodnie przed meczem musiały zostać zamknięte. Do Radomia udajemy się 4 autokarami + 2 furki. Droga w obie strony z silnym ogonem. Na miejscu meldujemy się chwilę po rozpoczęciu meczu. Wchodzenie sprawne i jeszcze w pierwszej połowie wszyscy jesteśmy na sektorze. Płot początkowo przyozdabiamy okazjonalnym transem dotyczącym jednego z Niezłomnych Żołnierzy – Zapory. W drugiej połowie zaś, wywieszamy flagi, głównie małe wyjazdówki, dwie z nich (WnR, i Emigracja) zaliczają swój debiut. Tego dnia ostatecznie jest nas 215. Doping z naszej strony bez szału ale przyzwoity. Radomiaka w młynie sporo, ile dokładnie sami się określą. Prezentują sektorówkę i odpalają race.

Radomiak Radom:

Raków Częstochowa:

[g]342[/g]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments