Radomiak Radom – GKS Tychy 27.07.2019

4795 dni czekano w Radomiu na kolejny mecz na zapleczu ekstraklasy, I ligę powitano w dobrym stylu na boisku i na trybunach. Inauguracyjne spotkanie sezonu przyciągnęło na radomski stadion 4030 kibiców, z czego 130 stanowili przyjezdni. Podczas spotkania gospodarze zaprezentowali oprawę, na trybunie pojawił transparent „Prawdziwe Asy Na Zapleczu Ekstraklasy”, któremu asystowało tysiąc flag na kijach i kilkadziesiąt rac. Tego dnia pomiędzy flagami wisiały również transparenty ze słowami wsparcia, dla osób przebywających po drugiej stronie muru.

 

Radomiak Radom:

[art5]

[art5]

PRAWDZIWE ASY NA ZAPLECZU EKSTRAKLASY (27.07.2019)

Oprawa Kibiców Radomiaka podczas meczu 1. kolejki I ligi z GKS Tychy.

Opublikowany przez TylkoRadomiak.pl – Stowarzyszenie Kibiców Niedziela, 28 lipca 2019

 

 

FootballGang:

W Radomiu stawiamy się w 130 osób, w tym 2 zakazowiczów, którzy zostają pod bramami oraz 7 chłopaków z Wałbrzycha (dzięki za wsparcie!). W drugiej połowie dopada nas burza i mocne oberwanie chmury, przez co nasz doping wznosi się na wyżyny. Kogo nie było niech żałuje. 

[art5]

 

Wałbrzyski Górnik:
Wspomagamy na spotkaniu wyjazdowym na Radomiaku Radom naszych ziomali z GKS Tychy w 7 osobowej delegacji. Wszyscy mokrzy ale bawiliśmy się przednio. Cały mecz wisi trans GÓRNIK NIGDY NIE ZGINIE. Dziękujemy za super gościnę! GÓRNIK & GKS TYCHY 

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments