PZPN spełnił pierwsze postulaty OZSK

Jak informowaliśmy wcześniej, 06 grudnia odbyło się spotkanie ekip zrzeszonych w Ogólnopolskim Związku Stowarzyszeń Kibiców, z nowymi władzami Polskiego Związku Piłki Nożnej, podczas którego przedstawiliśmy kilka propozycji zmian. Jak pokazał czas spotkanie nie miało charakteru jedynie kurtuazyjnego i pierwsze efekty już są widoczne.

W środę zarząd PZPN postanowił o włączeniu przedstawiciela OZSK do Komisji Bezpieczeństwa. Ponadto podczas spotkań piłkarskich, w przypadku zaistnienia jakichkolwiek uwag, Stowarzyszenia kibiców będą miały możliwość wpisywania się do protokołu meczowego, co nadzorować będzie nasz reprezentant we wspomnianej komisji.

Ponad to OZSK opracowuje stanowisko dotyczące działań Komisji, przyznającej licencje uprawniające do występowania w danej klasie rozgrywkowej. Jak zapewnił nas prezes PZPN Zbigniew Boniek, nasze uwagi zostaną uwzględnione w działalności owej Komisji.

Jeżeli chodzi o spełnienie pozostałych postulatów płynących ze środowiska polskich kibiców, to trwają intensywne działania zmierzające w tym kierunku. O ich rozwoju będziemy informować…

źródło: OZSK.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments