„Przodek” zamknięty na mecz z Górnikiem

Mecz 6. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin zagra z Górnikiem Zabrze, odbędzie się z udziałem publiczności, ale z ograniczonym dostępem do poszczególnych sektorów. Taką decyzję podjął wojewoda dolnośląski. Decyzją wojewody wyłączony został dla kibiców sektor „G”.

Spotkanie zaplanowane jest na 3 października na godz. 20:00.

 

Orange City Boys ’03:
Na wniosek policji wojewoda zamknął Przodek na mecz z Górnikiem. W związku z tym na ten mecz przenosimy się na „łuk” na sektorze F, z tego też miejsca będziemy prowadzić doping. Prośba o udostępnienie posta!

[art5]

 

Oficjalny komunikat klubu:

Zagłębie Lubin S.A. otrzymało dziś oficjalne stanowisko Wojewody Dolnośląskiego co do kwestii organizacji najbliższego meczu z Górnikiem Zabrze. Na podstawie art.104 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego oraz art. 34 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, zgodnie z decyzją Wojewody Klub może zorganizować imprezę masową z wyłączeniem publiczności w sektorze G.

Kibice z Przodka, posiadający karnety i bilety na #ZAGGÓR, będą mogli wejść na Stadion – zmieni się jedynie lokalizacja na trybunach. W zastępstwie przygotowaliśmy dla Was miejsca na sektorze F0.

Stąd również gorącą prośbą do naszych fanów, którzy posiadają wejściówki na sektor „G”. W dniu meczu prosimy, abyście kierowali się do pierwszego kołowrotu – to właśnie w tym miejscu będzie przygotowane dla Was wejście na stadion.

Zmiany miejsca można dokonać, wysyłając maila na adres bilety@zaglebie.com lub stacjonarnie w FanShopie Zagłębia w galerii Cuprum Arena w Lubinie.

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments