PRZED MECZEM: Wisła Kraków – Legia Warszawa 29.08.2021

Kibice Białej Gwiazdy na najbliższą niedzielę zapowiadają atrakcje związane z obchodami 115-lecia swojego klubu. Na meczu z warszawską Legią można spodziewać się na stadionie przy Reymonta bardzo wysokiej frekwencji zbliżonej do kompletu, jak również specjalnej choreografii. Po zakończeniu spotkania Wiślacy mają w planach uczczenie 115-lecia klubu okazałym racowiskiem na mieście. Sympatycy Legii pojadą do Grodu Kraka pociągiem specjalnym.

 

Kibicowskie obchody 115-lecia Wisły Kraków:

Bracia!

Już w niedzielę klasyk polskiej ekstraklasy, a zatem ulubiona piosenka naszych pikników będzie z pewnością już od godzin około południowych rozbrzmiewać z różnych lokali rozrywkowych przy naszym stadionie.

Wszak przyjeżdża Legia. Dawno ich nie było, ostatni raz pojawili się wtedy, kiedy w czerwonej koszulce z Białą Gwiazdą biegał Carlitos. Czyli nie było ich trochę… Teraz mają zawitać w prawie dwa koła, dlatego szykuje się prawdziwie kibolskie święto na zakończenie wakacji przy Reymonta.

Nie mamy zamiaru pisać Wam bzdur, że na ten mecz należy się szczególnie mobilizować, bo my jesteśmy Wisłą Kraków i przychodzimy tu jako Armia Białej Gwiazdy, a nie dla przeciwnika. A to czy ten wywołuje więcej lub mniej emocji to już inna sprawa. Natomiast nie da się ukryć, że na to spotkanie trafił nam się rywal wywołujący większą niż zwykle dawkę adrenaliny. Dlatego mobilizujcie się nawzajem, nakręcajcie po znajomych i zasuwajcie do kas, bo parę sztuk biletów jeszcze zostało.

W niedzielę na meczu rozpalmy na tym stadionie prawdziwy piekielny ogień, który zniszczy naszych przeciwników. Stać nas na to, co wiele razy już udowodniliśmy i zrobimy to znów, z prawdziwą satysfakcją i środkowym palcem skierowanym do tych, którzy chcieli pogrzebać nas żywcem.

Wisła nigdy nie zginie!

Po meczu też będzie się działo 🔥 będziemy smażyć racuchy, więc kto ma piro ten ma, a kto nie ma, ma sobie zorganizować (w domyśle kupić u nas przed meczem). Tylko zgodnie z zaleceniami Instytutu Matki i Dziecka nie wnoście tego na stadion ❗️

Do zobaczenia w niedzielę! Przyjedźcie wcześniej, będą korki jak zawsze a i Wiślackiego w ogródku u dawnych Wiślaków warto będzie się przed meczem napić ze znajomymi!

WSZYSCY NA CZERWONO!!!

P.S Fajny ten tekst o przedmieściach Zakopanego, ale eksperci twierdzą, że Zygmunt III Waza przeniósł stolicę do Warszawy, bo wiejskim powietrzem chciał pooddychać.

KOSZULKI: do odbioru w starej hali w godzinach 15-16 (tam gdzie były płatności),
RACE w cenie 20zł/szt też jak wyżej.

 

Jak informują Legioniści:

W najbliższą niedzielę kibice Legii pojadą pociągiem specjalnym na wyjazdowy mecz z Wisłą Kraków. Pociąg odjedzie ze stacji Warszawa Gdańska o godzinie 11:37. Przyjazd z Krakowa, również na stację Warszawa Gdańska o godzinie 00:18. Osoby, które kupowały bilety w otwartej sprzedaży, zajmują miejsca w wagonie nr 9.

Wisła Kraków – Legia Warszawa 21.09.2014 | Fot. Piotr Kucza
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments