Przed meczem: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 19.03.2017

Mecz Legii Warszawa z Wisłą Kraków, na którym Ultrasi gospodarzy zaprezentowali oprawę to już historia. Nieznani Sprawcy idąc za ciosem na wyjazdowy mecz w Gdańsku zapowiedzieli kolejną oprawę. Poniżej prezentujemy komunikat grupy w pełnej okazałości.

Komunikat Nieznanych Sprawców:
Za nami mecz z Wisłą, na którym zaprezentowaliśmy oprawę – dzięki Waszemu zaangażowaniu po raz kolejny wyszła tak jak sobie tego życzyliśmy. Nieprzypadkowo znowu wspominamy o Waszej bardzo istotnej roli w tworzeniu tego wszystkiego.


Pełny raport meczowy z tego meczu dostępny jest TUTAJ.

Przed nami mecz w Gdańsku, na którym mamy zamiar iść za ciosem.
Jednak w tym przypadku całkowite powodzenie oprawy zależy głównie od Was. Są takie mecze, na których wymagamy od Was zdecydowanie więcej skupienia i odpowiedzialności za to co się wydarzy – to jeden z nich. Staramy się aby poprzeczka była zawieszona coraz wyżej, w końcu jesteśmy kibicami Legii Warszawa!

W związku z tym apelujemy do wszystkich fanów wybierających się do Gdańska, o jeszcze bardziej uważne niż zwykle słuchanie osób odpowiedzialnych za oprawę. Razem z SKLW informujemy również, z szacunku do NaSzej pracy, o całkowitym zakazie spożywania alkoholu w drodze na mecz. Możecie się liczyć z surowym egzekwowaniem tego zakazu.
Liczymy na Was!

Do zobaczenia nad morzem

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments