Przed meczem: Jagiellonia Białystok – Wisła Płock 17.12.2016

Fanatycy Jagiellonii Białystok rozpoczęli mobilizację na ostatni mecz w 2016 roku. Urozmaiceniem spotkania z Wisłą Płock będzie „Święto Ultry”.

Każdego roku ostatni mecz u siebie ogłaszamy dniem ŚWIĘTO ULTRY.
Nie przypadkowo ŚWIĘTO ULTRY ogłaszamy na datę przed samymi świętami. To czas szczególny. Chcemy kibicowską wigilię spędzić razem na trybunie, złożyć sobie życzenia, pamiętając też o tych chłopakach, którzy odeszli do sektora niebo. W latach ubiegłych kibicowskie wigilie były w rożnych grupach organizowane w lokalach. Teraz chcemy być wszyscy razem w kibicowską wigilię na Ultrze.

Na tym meczu zawiśnie flaga oryginał Ultra Jagiellonia. Na płocie pojawi się też flaga-pasiak z podpisami ludzi, którzy chodzili na Ultrę w 2008 roku. Doping zostanie rozpoczęty wspólnie, przez wszystkich byłych i obecnych gniazdowych, którzy są nadal aktywni na Jagiellonii. Kolejną pieśń zaśpiewają sami Weterani, zobaczymy jak im wyjdzie, a później niech cała Ultra utonie w fanatycznym dopingu. W tym dniu każdy może spróbować swoich sił na gnieździe. Może jest wśród Nas uśpiony przywódca, który porwie za sobą tłumy.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments