Przed meczem: Beskid Andrychów – Unia Oświęcim 27.05.2017

27 maja w Andrychowie jak to gospodarze nazwali, odbędzie się najważniejszy mecz od wielu lat. Mobilizacja wśród obu ekip jest ogromna. To będzie prawdziwa odskocznia od IV ligowych klimatów. Na długo przed meczem wiadomo jest, że spotkanie Beskidu z Unią Oświęcim będzie rekordowe pod względem frekwencji.

Zapowiedź Kibiców Beskidu:
Prezentujemy długo wyczekiwaną zapowiedź meczu, który budzi emocje już nie tylko w naszym regionie, ale i w całej Polsce! Za równo tydzień o godzinie 18:00 w Andrychowie dojdzie do spotkania, którym żyje całe nasze miasto. Szykuje się rekordowa frekwencja nie tylko w młynie, ale i na stadionie. Bilety na naszą trybunę rozchodzą się w przedsprzedaży w błyskawicznym tempie i możemy śmiało powiedzieć, że już ponad połowa z nich znalazła nabywców. Jeżeli chcecie zatem być częścią historii, która 27 Maja rozegra się na K1, nie zwlekajcie z ich zakupem. Jeżeli nie wiesz u kogo nabyć bilety – napisz do nas wiadomość.

Na koniec odnosząc się do radosnej oświęcimskiej twórczości, która nie od dzisiaj wywołuje na naszych twarzach jedynie uśmiech politowania, wypada napisać kilka słów wyjaśnienia. Jak wiadomo Internet jest miejscem, który wszystko przyjmie, a w dzisiejszym świecie kibicowskim „wygrywa” ten, kto sprawniej oczerni wroga. My jako grupa Ultras Beskid nigdy nie robiliśmy z siebie wielkiej bandy, bo taką po prostu nie jesteśmy i pewnie jeszcze długo nie będziemy. Beskidowcy to grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja i cele. Możemy patrzeć sobie w twarz i podawać rękę bo swoją działalność, choć skromną, opieramy na zasadach i pomimo frajerstwa jakie dotknęło ruch kibicowski, idziemy konsekwentnie swoją ścieżką. Pomimo tego wcale nie musimy się wstydzić tego co robimy, a tym którzy oczerniają nas w tak słaby sposób wypada przypomnieć jedynie nasze ostatnie spotkanie, gdzie w trzykrotnej przewadze nie dali sobie z nami rady, mimo to informując podstępnie wszystkich dookoła, że to oni wyszli z niego zwycięsko.

Tyle od nas, nie mamy zamiaru więcej przepychać się w sieci, bawić w odpowiedzi na zapowiedzi. Widzimy się już za tydzień i wtedy wszystko się wyjaśni.

27 maja – sobota, zbiórka o godzinie 16:00 w parku miejskim nad stawem. Wszyscy na biało, będzie się działo!

ULTRAS BESKID ANDRYCHÓW

DO KOŃCA!
[posts]https://www.facebook.com/beskidowcy/videos/1543673292317534/[/posts]

Wszyscy wyjazdowicze do Andrychowa zawitają w okazjonalnym gadżecie. Dodatkowo każdy tego dnia ma mieć na sobie czarną koszulkę. Oprócz plakatów sami zainteresowani postanowili w sile 50 osób pojawić się na obiekcie w Andrychowie, aby sprawdzić stan techniczny murawy przed zbliżającym się szlagierem.

Zapowiedź Kibiców Unii:
Wczoraj w 50 osób, na prośbę delegata Małopolskiego Związku Piłki Nożnej odwiedzamy stadion w Andrychowie. Celem naszej wizyty było sprawdzenie gotowości andrychowskiego obiektu przed sobotnimi zawodami. Uznaliśmy, że wszystko jest w najlepszym porządku i z niecierpliwością oczekujemy 27 maja.

INFORMACJA!
Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o wysyłanie do Nas swojego imienia, nazwiska oraz numeru pesel w wiadomości prywatnej!

Przypominamy! WSZYSCY NA CZARNO!
CAŁY OŚWIĘCIM JEDZIE DO ANDRYCHOWA!

Spotkanie odbędzie się 27 maja na stadionie w Andrychowie, pierwszy gwizdek sędziego równo o 18:00.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments