PRZED MECZEM: Anglia – Węgry 12.10.2021

12 października w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2022 reprezentacja Węgier zmierzy się na Wembley z reprezentacją Anglii. Węgierscy kibice otrzymali do dystrybucji 4400 wejściówek.

Niestety obostrzenia covidowe uniemożliwią większości węgierskim braciom przybycie tego dnia do Londynu. Jak wiadomo, na Wyspach żyje mnóstwo naszych rodaków, których Węgrzy zapraszają na mecz. O szczegółach między innymi zakupu biletu dowiecie się w poniższych wpisie.

 

To My Kibice:

Ciekawa informacja od kibiców węgierskich odnośnie meczu ANGLIA-WĘGRY, który odbędzie się 12 października 2021 na Wembley! Bratankowie otrzymali na to spotkanie solidną pulę 4400 biletów, a ponieważ większość stałych wyjazdowiczów nie posiada szczepień wymaganych przez Wielką Brytanię, z Węgier prawdopodobnie nie dotrze zbyt wielu kumatych kiboli (a tacy jak wiadomo, dominują zazwyczaj na wyjazdach węgierskiej kadry).

W związku z tym Bratankowie serdecznie zapraszają na ten mecz polskich kibiców, zwłaszcza tych żyjących na emigracji w Wielkiej Brytanii. Sprzedaż biletów rozpoczyna się jutro, czyli w piątek 1 października o godzinie 11:00 polskiego czasu na stronie login.thefa.com.

Wstępnie zaplanowana jest wspólna zbiórka w Londynie, prawdopodobnie obok jednej ze stacji metra. Tam również bardzo mile widziani są fani z Polski. Dokładne informacje o miejscu zbiórki będą podane później.

POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!

guest

15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments