Promień Żary – Arka Nowa Sól 19.03.2016

Relacja Kibiców Promienia:

Na derbach zbieramy się w ok. 120 osób! Po raz kolejny otrzymaliśmy zajebiste wsparcie od naszych braci z Miedzianki, którzy pojawili się w jakieś 50 głów. Dzięki za wsparcie. Dopiero w drugiej połowie meczu, na sektor C dociera liczniejsza grupa kibiców. Od tego momentu wywieszamy na płocie 3 flagi (w tym 1 oldschoolowa) i trochę dopingujemy. Już parę dni przed meczem odpuszczamy sobie jakiekolwiek oprawy.

Ogólnie na stadionie oraz wokół mnóstwo milicji, przynajmniej jak za jakiegoś stanu wojennego. Kamerowanie z dowodami, zdjęcia itp. Na pewno było to spowodowane sraczką po ostatnich derbach z mychami. Wchodząc na nasz obiekt dało wyczuć się „widmo prowokacji”. Pomimo braku kibiców gości (widocznie odpuścili sobie wyjazd, bo żadnego zakazu nie mieli) nasz sektor szczelnie otoczony przez smerfy. O sytuacji po meczu być może napisze ktoś, kto był naocznym świadkiem (autora relacji nie było przy zajściu).

PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!
A.C.A.B

Relacja Ultrasów Miedzi:
Wspieramy braci z Promienia w 56 osób. Psy od początku bardzo pospinane. Przed meczem mandaty wyjęte z rękawa, spisywanie, kamerowanie. Jednak to co dzieje się po meczu to jedno wielkie kurewstwo…

Wszystko zaczyna się od tego jak wracamy do zaparkowanych z dala od stadionu aut, psy zawijają małolata. Grupa zatrzymuje się i czeka na wypuszczenie kolegi. Zostają zagazowani, co widać na filmiku (polecenie policjanta: „jebaj go gazem”) nakręconym przez jednego z małolatów. Później, gdy znajdujemy się w ustronnym miejscu z dala od świadków zaczyna się pałowanie. Ok 50-60 psów wjeżdża na ostrej korbie. Wspiera ich AT z Gorzowa i Zielonej Góry. Pałując każdego do tego wjeżdżają kolejne radiowozy i zaczynają łapankę. Kibice zszokowani postawa policji zaczynają się bronić kamieniami i cegłami, po czym ratują się ucieczką. Psy pałują leżących na ziemi 15-16 letnich chłopaków. Katowanie pałami po głowie. Później na komendzie chcąc zastraszyć młodych fanów piłki nożnej, próba wmówienia chłopakom rożnych historii, spotyka się z brakiem reakcji i kończy się na kolejnym pałowaniu.

W mieście ganianka, szyby w niektórych autach powybijane pałami. Jeden chłopak wyciągnięty z jadącego auta…

Zagazowanych kilka aut, wyciągnięci ludzie, pałowani, mandaty po 500 zł. Kto nie przyjął grozili sprawami w sądzie. Jak zobaczyli ze bez efektu to skończyło się na pouczeniu. Przy pałowaniu jeden z policjantów krzyczy: „Zrobię wam drugie Auschwitz. Odechce wam się kibicowania, odechce wam się tu jeździć”.

Wszystkim internetowym pajacom wypowiadającym się na ten temat chuj w dupę.

CHWDP!

Promień Żary:

Film z policyjnej prowokacji dostępny TUTAJ.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments