PP: Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze 31.10.2023

Dzisiaj w Sosnowcu odbywa się spotkanie w ramach 1/16 Finału Pucharu Polski, podczas którego miejscowe Zagłębie na własnym stadionie podejmuje drużynę Górnika Zabrze.

Gospodarze oprócz zaprezentowania efektownej oprawy „CIĄGNIE WILKA DO LASU”, zakończyli żywot flagi ROW-u Rybnik, która niedawno wpadła w ręce Łowców Flag po akcji przeprowadzonej wspólnie z Czuwajem i BKS-em. Informowaliśmy o tym TUTAJ.

 

Relacja Zagłębia Sosnowiec odnośnie zdobycia flagi:

W ostatnim czasie z racji częstych i dobrych kontaktów z ROW-em Rybnik, wizytując to miasto przy okazji meczu, dostajemy na przechowanie jedną z flag. Wizytacja razem CP oraz BKS. Sobota to pożegnanie sezonu w Sosnowcu. Ponad 7000 osób i dobry doping przez całe spotkanie. Delegacjom Przyjaciół dziękujemy na wsparcie i obecność. W niedziele natomiast 41 osób wspiera Czuwaj Przemyśl na ich wyjeździe do Fredropola.

 

 

Ta sama flaga podczas dzisiejszego meczu zakończyła swój żywot:

 

 

Relacja Zagłębia Sosnowiec:

Podczas wtorkowego spotkania z Zabrzańskim Górnikiem na naszej trybunie zaprezentowano oprawę z wykorzystaniem konstrukcji stadionu. Poza sektorówką, transparentem oraz machajkami wszystko uzupełniła solidna dawka pirotechniki. Do historii przechodzi także flaga ROW-u Rybnik pożyczona kiedyś od mieszkańców górnego śląska. Dziękujemy za solidne wsparcie wszystkim Braciom, którzy na żywo oglądali ten mecz. Piłkarze przegrywają po dogrywce, kończąc jednocześnie zmagania w tegorocznej edycji Pucharu Polski.

 

 

Górnik Zabrze:

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
AJ 1906%
AJ 1906%
5 miesięcy temu

Wilki nie zostawiają rannych jak wy i bks…nie wycierajcie sobie swinskich ryjów wilkami bo jescie zwykłymi parówami.

Artykuł dotyczy ekip
ROW Rybnik 4 fanatyków Oflaguj
Zagłębie Sosnowiec 2 fanatyków Oflaguj
Górnik Zabrze 8 fanatyków Oflaguj