PP: Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie 30.11.2016

Relacja Wigier:
Mecz w ćwierćfinale Pucharu Polski kończy się wynikiem 1:1. Tym sposobem przechodzimy do półfinału ! Kolejnym przeciwnikiem będzie Gdyńska Arka.

Spotkanie z GKS-em Jastzębie wywołało w szeregach kibiców Wigier dosyć sporą mobilizację. Mecz rozgrywany był w iście zimowej aurze.

Tego dnia zapełniamy cały sektor nr. 2. W młynie zebrało się ok. 450 fanatyków Biało – Niebieskich. W II połowie było nas trochę mniej. Stawiła się liczna delegacja FC Olecko (20 os.), obecni również kibice Wigier z Przebrodu, Filipowa, Szypliszk i kilku innych mniejszych miejscowości.

Na płocie wywieszamy kilka flag + transparent z poparciem dla kibiców Polonii Bytom, którzy walczą obecnie o przetrwanie swojego klubu. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping, do którego kilka razy przyłączał się cały stadion.

Pod koniec II połowy meczu unosimy nad głowami sektorówkę i odpalamy kilka rac. Z pewnych względów nie została zaprezentowana istotna część oprawy. Nad stadionem pojawiły się również fajerwerki.

Goście przyjechali do Suwałk w ok. 170 os. Wywiesili jedną dużą flagę „Wojownicy z Południa” + kilka mniejszych. W czasie meczu odpalili sporą ilość strobo. Prowadzili sporadyczny doping.

Wigry Suwałki:

GKS Jastrzębie:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments