PP: UKS Ruch Chorzów – Wawel Wirek 03.08.2019

Tysiąc kibiców Ruchu Chorzów wspierało piłkarzy UKS-u, którzy dzięki wczorajszemu zwycięstwie następny mecz w ramach Pucharu Polski rozegrają z drużyną Ruchu S.A. Podczas spotkania w centralnym punkcie sektora pojawił się transparent  „RUCH JEST TAM GDZIE JEGO KIBICE”, do którego zaprezentowano dodatkowo kartoniade i flagowisko. Całość została upiększona różnego rodzaju pirotechniką. Sympatycy Ruchu zebrali również znaczną kwotę na leczenie jednego z młodych piłkarzy UKS-u, który choruje na białaczkę.

 

Ultras Niebiescy
RUCH JEST TAM, GDZIE JEGO KIBICE!

Inauguracja sezonu za nami. Na stadionie przy Lompy pojawiło się 999 widzów, by najpierw oglądać, a potem świętować zwycięstwo Ruchu. Było wszystko co każdy kibic lubi czyli doping, piro i wygrana naszej drużyny! Na pewno cieszy frekwencja na spotkaniu oraz ogólna atmosfera, której nie zepsuły nawet opady deszczu. W następnej rundzie PP drużyna UKSu zmierzy się z… Ruchem SA. RUCH TO MY!

[art5]

[art5]

 

Stadion dla Ruchu – Cicha6.com:

Na meczu zebrano 3826,48 zł, do tego 8,77 euro, 10 koron i 4 inne monety chyba tureckie. Doszła mnie informacja ze 190 zł dodatkowo zebrali piłkarze Wawelu. Cała kwota przeznaczona zostanie na leczenie Artura Rutkowskiego, młodego piłkarza UKS Ruch Chorzów, który zachorował na białaczkę. Brawo my!

 

zobacz również obszerną galerię z meczu:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments