PP: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Kraków 15.08.2020

Tego dnia gospodarze formują dobry ilościowo młyn, ponadto liczyć mogli na wsparcie od Powiślanki Lipsko, Wisły Sandomierz, Hetmana Włoszczowa, Lecha Poznań oraz gościnnie Cracovii. W trakcie drugiej części spotkania prezentują oprawę, na którą składała się sektorówka przedstawiająca postacie z rożnych sekcji kibolskich i podpisem „Wielu odbiło, wielu zwątpiło”, a na płocie oprawę dopełnił transparent „A my dalej swoje”. Urozmaiceniem choreografii była odpalona sporej ilości pirotechnika.

 

Relacja Kibiców KSZO:
Na taki mecz czekał cały Ostrowiec. Losowanie Pucharu Polski dało nam możliwość rywalizacji z Krakowską Wisła. Po cichu liczyliśmy, że w tych zwariowanych czasach uda się przy Świętokrzyskiej zobaczyć kibiców gości. Niestety klatka przyjezdnych pozostała pusta.
Nie przeszkodziło nam to w zrobieniu dobrego widowiska.
Tworzymy dobry ilościowo młyn. Tego dnia wspiera nas Powiślanka Lipsko (17 osób) Wisła Sandomierz (13 osób), Hetman Włoszczowa (9 osób), Lech Poznań (7 osób) Dzięki !
Na naszych sektorach gościnnie pojawiło się też kilkanaście osób z Cracovii.
Od początku ruszamy głośnym dopingiem. W 65 minucie prezentujemy oprawę: Sektorówka z motywem osób z rożnych sekcji kibolskich i podpisem „Wielu odbiło, wielu zwątpiło”, a na płocie oprawę dopełnił transparent „A my dalej swoje”. Odpalamy 60 rac , stroboskopy i pomarańczowe oraz czarne świece dymne.

[art5]

 

video:

[art5]

Nasi piłkarze strzelają wyrównującą bramkę co podkręca atmosferę na trybunach. W doliczonym czasie KSZO strzela zwycięską bramkę i niemożliwe staje się możliwe. Eliminujemy z Pucharu Polski Wisłę Kraków, a zabawa na trybunach trwa w najlepsze. Po meczu zbijamy piątki z piłkarzami, dziękujemy im za kawał serducha jaki pokazali w tym spotkaniu. My przenosimy się do jednego z ostrowieckich lokali i wraz z chłopakami z zaprzyjaźnionych ekip do późnych godzin świętujemy zwycięstwo. Jeszcze raz dzięki dla wspierających nas ekip i szacunek dla piłkarzy ! W małym mieście duża siła.

 

Powiślanka Lipsko Kibice:

Na tym meczu wspieramy KSZO w 17 osób,mamy ze sobą wizytówkę „Królowa Powiśla”. KSZO wygrywa I przechodzi dalej.Dzięki za pomeczową gościnę i do następnego panowie. 

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments