Zasadzka na KSZO 17 sierpnia 2019

W czwartek, podczas powrotu kibiców KSZO z Nowego Targu na jednej z dróg wojewódzkich nieopodal Oleśnicy wysypali się na nich Koroniarze. Jak informują sami zainteresowani, KSZO podejmuje rękawice, jednak więcej argumentów tego dnia mieli atakujący.

 

Korona Kielce Hooligans:
W czwartek trafiamy przy psach wracajace ze swojego wyjazdu KSZO. Rywale wychodzą jak nalezy i po krotkiej wymianie ciosów nasze zdecydowane zwyciestwo. Szacunek za wyjście i do następnego. Nas 7 aut w tym jedno Naprzodu Jedrzejow. Wszystko honorowo.

 

Relacja kibiców KSZO:

W czwartek na powrocie z Nowego Targu zatrzymuje nas grupa kibiców Korony Kielce. Rywale odpalają race i wysypują się na ulice. Zatrzymujemy busa którym podróżujemy i wybiegamy w kierunku przeciwników. Dochodzi do starcia które trwa około 30 sekund. W starcie mieszają sie psy które przerywają całe zajście. W momencie gdy wpadają psy kibice Korony wycofują się. Podczas przerwania walki dwie osoby od nas na ziemi , reszta walczy dalej. Tego dnia podróżuje nas 19 osób jednym busem wraz z flagą. Wszyscy wysiadają podejmując walkę. Według naszej oceny starcie pozostaje nierozstrzygnięte. Do następnego. 

zdjęcie poglądowe