Wizyta Górnika z Orzesza na zbiórce Niebieskich Łazisk 2 listopada 2019

Dzisiaj o 13:00 Ruch Chorzów rozegra wyjazdowy mecz w Zielonej Górze z miejscową Lechią. Wiele dzielnic, osiedli i FC miało swoje wewnętrzne zbiórki, tak też było w przypadku Niebieskich Łazisk, jak informują sami zainteresowani gdy jeszcze nie było wszystkich w odwiedziny wpadli rywale z Orzesza. Doszło do wymiany zdań po około 10 osób, tego dnia lepszą kondycją wykazali się Niebiescy. Poniżej relacja Bandyckiego Powiatu Mikołowskiego, gdy tylko pojawi się odpowiedź Górnika to news zostanie zaktualizowany.

 

Bandycki Powiat Mikołowski:

Dziś rano dochodzi do starcia po około 10 osób z szczewami z Orzesza, którzy wpadają nam przed zbiórką, gdy nie ma jeszcze wszystkich osób ( szczęście dla nich) . Po szybkiej wymianie zdań zaliczają bencki i ratują się ucieczką. P.S. nie ma to jak zapomnieć podczas ucieczki swojego „guru” pewnie jest z was dumny. 10×10 wygarana Niebieskie Łaziska.

Torcida Orzesze:

Ogólnie nie bawimy się w pisanie śmiesznych oświadczeń, bo to domena WRWE, ale w związku z przekoloryzowaniem faktów przedstawiamy swoją wersję, w której nie czujemy się przegranymi.

W dniu dzisiejszym w godzinach rannych postanowiliśmy umilić wyjazd naszym koleżankom z Łazisk, którzy jak się później okazało swoją zbiórkę mieli za MDK. Widzimy, że na parkingu stoi grupa (+-20) po czym nie zastanawiając się, od razu wyskakujemy do nich klaszcząc w ręce, część grupy na nasz widok spierdala gdzie popadnie a reszta stoi zaskoczona. Po wymianie ciosów i przekopie, parę osób zostaje rozjebanych – nie widząc dalszej chęci do walki zawijamy się do aut. Dopiero jak wsiadamy do aut to nagle dostajecie vigoru?

Internet swoje – ulica swoje
Do następnego. TGO

 

Bandycki Powiat Mikołowski odpowiada na relacje Górnika:

Chcieliśmy już zostawić ten temat, ale takich wypocin prostytutek z tgo się nie spodziewaliśmy… panienki bić się w liczbach nie chcecie jak to wasz guru, którego zostawiliście ostatnio powiedział ” my sie z wami nie bijemy bo nam starzy nie pozwolili ” ok niech wam będzie. Piszecie +/- 20 osób? W zdjęciu poniżej macie wszystkie osoby, które były na wyjeździe z NIEBIESKICH ŁAZISK dla waszej wiadomości jest tam 14 osób, ale za szybko spierdalaliście żeby wszystkich policzyć 😂 w trakcie spotkania było nas 10 osób faktycznie 3 osoby uciekły za co zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. A ciekawe jakie konsekwencje wyciągnie sprinter, który chyba dobiegł dopiero do domu żeby napisać oświadczenie 😂 zapraszamy do dalszej rozmowy nr nasz macie z miłą chęcią się zgadamy na wspólne rozmowy :) tylko może tym razem nie pytajcie starych, bo po dziś to się już dopiero nie zgodzą. Z naszej strony to wszystko na ten temat. Czekamy na tel do usłyszenia :)