W Gorzowie złamali Kwarantanne 22 marca 2020

Jak poinformowały lokalne gazety, wczoraj doszło do wymiany zdań dwóch gorzowskich ekip, niestety we wszystko wmieszali się smutni panowie, którzy stwierdzili, że podczas rozmowy nie zostały utrzymane bezpieczne odległości między samymi zainteresowanymi. Zatrzymano 9 uczestników w wieku od 19 do 31 lat – wszyscy odmówili wyjaśnień.

 

„Policjanci zabezpieczyli kominiarki z emblematami klubów sportowych oraz ochraniacze na szczękę. Śledczy ustalają dokładne okoliczności i osoby uczestniczące w bójce. Jak informuje rzecznik prasowy lubuskiej policji Marcin Maludy, wszyscy usłyszą zarzuty związane z udziałem w bójce lub pobiciu, podczas której narazili współuczestników na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Dodatkowo Prokuratura Rejonowa w Gorzowie wystąpi z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec zatrzymanych przez policjantów napastników środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.” – czytamy na Radio Gorzów.

 

Pojawiła się relacja od Ultras Stilon:
Wiosenne porządki. Podczas patrolu miasta w 3 samochody Młodego Stilonu wpadamy w zasadzkę żółtych kurewek. Mimo przewagi liczebnej tych dziwek (25-30 osób) rozpierdalamy ich i zmuszamy do ucieczki. Ci co nie uciekli zaliczają KO i tracą fanty. Podczas starcia żadnych psów. Pojawiły się kilka minut po wszystkim i pozbierały to gówno z ulicy. 

 

Pojawił się również dłuższy filmik z całej akcji, na którym wszystko jeszcze lepiej widać: