Nocne tańce w Radymnie 15 czerwca 2019

Dzisiaj w godzinach wieczornych do Radymna (gdzie swój mecz rozgrywał MKS z Czuwajem) wpadł JKS Jarosław. Doszło do tańców JKS-u z Radką i Czuwajem, więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

„Wieczorne świętowanie na świeżym powietrzu postanowił zwizytować JKS Jarosław pojawiając się składem w około 30 osób. Przerywamy więc na chwilę imprezę, i w podobnej liczbie podejmujemy rękawice. Po pierwszym wyrównanym starciu ruszamy zdecydowanie przełamując agresorów, którzy zostawiają kolegów i próbują autami przejechać kilka osób od nas ! Co ciekawe, pamiątki pozostawione przez rywali zaskoczyły zapewne nie tylko nas, ale może wątpliwości rozwieją sami zainteresowani. My natomiast polecamy się na przyszłość, jeżeli znowu wpadniecie na pomysł zaszczycenia naszej imprezy swoją obecnością. Czuwaj & Radka.”

 

Przypominamy, że dzisiaj (15.06.2019) w Radymnie odbył się mecz pomiędzy miejscowym MKS-em a Czuwajem Przemyśl, podczas którego obie ekipy utworzyły wspólny młyn i zaprezentowały oprawę.

 

Pojawiła się relacja JKS-u:

„W 18 osób wbijamy się na pomeczową gościnę Radki i Czuwaju, przeciwników jakieś 60-70 chłopa, podzieleni na 2 grupy bijemy się z Czuwajem od strony plaży i z Radka od strony baru która 2 razy cofa się do środka. Cała walka trwa około 5ciu minut po tym czasie musimy uznać przewagę liczebną przeciwników. W czasach kalkulacji i kombinatorstwa nie uznajemy tego jako swojej porażki a wręcz odwrotnie był to dobry sprawdzian dla Młodego JKSu który tego dnia walczył z nami ramię w ramię w 5 osób. Co do opisu Kiboli z Radymna po pierwsze kominiarka Wisły nie należała do nas po drugie spróbujcie zebrać się w 18 i wjechać nam do miasta na nasze 70. Do następnego. ŚWIRLANDIA HOOLIGANS!”