Arka trafiona na powrocie z Gliwic 5 marca 2020

Wczoraj kibice Arki Gdynia obecni byli na wyjazdowym spotkaniu w Gliwicach, tego dnia sektor gości przyozdabiały trzy flagi, w tym jedna grupy HFA. Jak poinformowali nas kibice gdańskiej Lechii, Arkowcy powrotu do Trójmiasta nie będą mile wspominali.

Piast Gliwice – Arka Gdynia 04.03.2020

 

Relacja Lechii Gdańsk:

Derby Trójmiasta coraz bliżej.

Śledzie wracające z Gliwic nie będą dobrze wspomniały powrotu. Dochodzi do niemiłego dla nich spotkania. Sportowy skład z jednego złapanego auta zostaje obity i skrojony. Reszta aut ucieka w popłochu zostawiając swoich kolegów w potrzebie. Jeden ze znanych szefów hfa po długiej ucieczce czując że nie ma szans uniknąć wpierdolu, zjeżdża w panice na stację, porzuca swoje auto i chowa się z kolegami w środku stacji.

Wrzucamy info, żeby widział że może już wyjść ze śmierdzącej toalety.

 

Relacja Arki Gdynia:

Na powrocie z Gliwic zostaje trafione auto zwykłych wyjazdowiczów, które się odłączyło i którym zostają skrojone torby z fantami. Dementujemy całą resztę farmazonów o jakiś innych autach, które uciekają, czy też chowaniu się kogokolwiek na stacji benzynowej. Relacja lechistów odnośnie tego wydarzenia jest zwykłym kłamstwem z premedytacją lub w przypływie adrenaliny sami sobie uroili własną rzeczywistość.