Powiślanka Lipsko – Szydłowianka Szydłowiec 06.10.2019

Pomimo braku kibiców gości, gospodarze wspierani przez Broń Radom, Zwoleniankę Zwoleń i KSZO wystawili około 120-osobowy młyn. Na to spotkanie lokalni Ultrasi przygotowali oprawę, jednak przez zbyt szczegółową kontrolę przy wejściu, w skutek której piro zostaje przechwycone odpuszczają jej prezentację.

 

Powiślanka Lipsko:
Mecze z Szydłowcem od lat w Lipsku były meczami, na które mocno się mobilizowaliśmy… Na przestrzeni lat ciśnienie nieco zmalało gdyż kibice z Szydłowca nie działają już na swoich meczach. Pomimo to zbieramy się w tym dniu w 120 osób. Z nami tego dnia Broń Radom w 17 osób, Zwolenianka Zwoleń w 16 osób oraz 3 osoby z KSZO. Wielkie dzięki za Wsparcie. Gości nie stwierdzono.

[art5]


Na ten mecz mieliśmy przygotowana oprawę ale niestety przez to że smutni panowie przechwytują pirotechnikę, odpuszczamy oprawę i prezentujemy tylko machajki w barwach. Pomimo to przez cały mecz lecimy z konkretnym dopingiem. Tego dnia rozwieszajmy 2 swoje flagi oraz jedna wizytówkę Broni. Piłkarze przy dobrym dopingu wygrywają 3-1.

[art5]

Po meczu z zaprzyjaźnionymi ekipami robimy integracje przy ognisku i % a pózniej przenosimy się do lokalu i świętujemy wygrana do późnych godzin nocnych. W tym miejscu chcemy wspomnieć, że już któryś sezon czekamy na modernizacje naszej Trybuny, na której nie da sie nawet stać!!! Mamy nadzieje że pan Burmistrz dotrzyma danego nam słowa przed wyborami!!! Widać, że piłkarze potrzebują dopingu żeby wygrywać mecze, a my pragniemy podtrzymywać fajną atmosferę na meczach piłki nożnej w Lipsku.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments