Polska vs Holandia. 600 zł za gola Polski. Szalona akcja

Największa akcja na EURO 2024 od najlepszego bukmachera w Polsce. Jeśli Polacy zdobędą gola podczas meczu z Holandią, to wszyscy nowo zarejestrowani użytkownicy dostaną ekstra 600 PLN bonusu! W jaki sposób można zdobyć tę kasę? Oto szczegóły.

600 PLN bonusu za jednego gola reprezentacji Polski

> Zgarnij 600 PLN za bramkę Polski w meczu z Holandią

Bukmacher Superbet wierzy w skuteczność podopiecznych Michała Probierza pod bramką rywali i z tego powodu w jego ofercie znalazła się ekstra promocja na pierwszy mecz Polaków. Wystarczy tak naprawdę jedynie zawrzeć zakład za 2 PLN, że Polska zdobędzie gola. Jeśli taki scenariusz się ziści, to na konto każdego nowego użytkownika, który zdecydował się na podobny krok, trafi aż 600 PLN w formie bonusu! Sprawdź szczegółowe warunki akcji promocyjnej:

1️⃣ Załóż konto w Superbet KLIKAJĄC TUTAJ – dokonaj rejestracji koniecznie z tego linku promocyjnego!
2️⃣ Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie nie mniejszej niż 60 PLN!
3️⃣ Postaw kupon na to, że Polska strzeli gola za 2 PLN! Jeśli Biało-Czerwoni zdobędą bramkę, to na Twoje konto trafi bonus w wysokości 600 PLN.

 

Tak powinien wyglądać kupon promocyjny:

 

Jest to największy bonus dostępny na rynku. Dodatkowo za pobranie aplikacji zgarniacie 20 zł. Pamiętajcie też o Superprzewadze – dwa gole różnicy w meczu = zakład wygrany.

 

UWAGA WAŻNE! Warunki promocji będzie spełniał wyłącznie pierwszy kupon zawarty tuż po założeniu konta! Rejestracji należy dokonać wyłącznie z NINIEJSZEGO LINKU.

Możliwość komentowania została wyłączona.