Polska – Urugwaj: wyjątkowa oprawa na PGE Arenie

Mecz Polska – Urugwaj, który 14 listopada zostanie rozegrany na stadionie PGE Arena Gdańsk będzie miał wyjątkową oprawę. Na trybunach zostanie utworzona wielka biało-czerwona flaga. To jednak nie koniec atrakcji – informuje Polski Związek Piłki Nożnej na swojej oficjalnej witrynie internetowej.

PZPN ufundował we współpracy z Oficjalnym Klubem Kibica Reprezentacji Polski zorganizuje „kartoniadę”. Wraz z pierwszymi taktami Mazurka Dąbrowskiego kibice podniosą do góry tysiące kartonów.

Przed gwizdkiem rozpoczynającym mecz na stadionie w Gdańsku warto jeszcze raz przeczesać włosy i poprawić biało-czerwony szalik. Dlaczego? Wszystko za sprawą kolejnej gigapanoramy realizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Będzie to jedno z największych i najdokładniejszych cyfrowych zdjęć, które zostało wykonane w Polsce. – Składa się z około dwóch tysięcy mniejszych obrazów – wyjaśnia Radosław Piotrowski, wykonawca przedsięwzięcia. Panorama zostanie opublikowana na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej (www.pzpn.pl).

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments