Polska – Czarnogóra 06.09.2013

Na meczu obecni Kibole i tak zwani „Janusze”. Kibice z sektorów zza bramki prowadzili zorganizowany doping przez całe spotkanie. Ci drudzy niestety za dużo w jakość dopingu na stadionie narodowym nie wnieśli. Jeszcze przed meczem, podczas hymnu na cały stadion pojawiła się kartoniada w biało-czerwonych kolorach co dało efekt flagi Polski.

 

Kibole z Polski pamiętali również o akcji KOLORUJEMY, której pomysłodawcą był jeden z nich. W skrócie akcja ma na celu wyremontowanie kilkunastu domów dziecka na terenie naszego kraju. Polacy wywiesili sporą koszulkę meczową Polski z numerem 12, co symbolizowało 12 zawodnika, obok loga akcji KOLORUJEMY widniał herb naszego kraju.

 

W drugiej połowie polscy kibice prowadzili doping bez koszulek, podzielili również sektory na dwie części i jak to wiele ekip w Polsce ma w zwyczaju prowadzili doping na dwie strony.

 

Na stadionie w Warszawie obecna również była grupka Czarnogórców, wywieszają dwie flagi. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem odpalają parę rac, podczas meczu niesłyszalni.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments